Xbox One S için monitör mü televizyon mu?

Konsol ile TV kullanıyorum. 1500 TL'ye kaliteli bir TV bulmak zor. TV'deki oyun modu ile güzel oluyor. Attığınız monitör de güzel.

Açıkçası en fazla Fortnite, Paladins, Smite, Rocket League tarzı oyunlar oynarım, ha zaten büyük çaplı oyunları yüksek çözünürlükte ya da yüksek FPS'te açabileceğini düşünmüyorum. Eğer yanlışım varsa düzeltin. Kaldı ki monitör alırsam 27 inç FHD olacak 32 inç TV alırsam HD olacak. Yani monitörün en fazla görüntü kalitesi ve bir de 1ms olması işime yarayabilir diye düşünüyorum. Ek olarak belirtmem gerekir profesyonel bir oyuncu değilim, MS farkını hissedebilir miyim bilmiyorum. 1500-1600 lira arası yine LG, Vestel, Profilo gibi markaların kaliteleri daha düşük olsa da 32 inç televizyonları bulunuyor. Sadece merak ettiğim hangisi daha çok zevk verir ve daha uygun olur?

Masabaşında oynayacaksan 23-24 inç monitör öneririm. 1080p için ideal büyüklük gibi görünüyor. Daha büyük monitörlerde aynı çözünürlükle yoğunluk azalıyor maalesef.

Masabaşında oynayacaksan 23-24 inç monitör öneririm. 1080p için ideal büyüklük gibi görünüyor. Daha büyük monitörlerde aynı çözünürlükle yoğunluk azalıyor maalesef.
Masa basında oynamayı kesinlikle düşünmüyorum. Koltuktan oynayacağım ve 1.5 metre kesin mesafe olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı