Xbox One S ile yayın yapılır mı?

PC'den oyun oynamayacağınız için sıkıntı olmaz. Sonuçta bu yayını Xbox'a internet üzerinden bağlanıp gerçekleştiriyorsunuz.

Peki Discord'dan falan uğraşmak yerine PC falan olmadan YouTube'den yayıp yapabilir miyim? Hangisi daha kolayıma kaçar?
Bilgisayarınızın özelliklerinin ne olduğu fark etmiyor (Windows 10 olması ve video oynatması yeterli). Ekranızı yansıtabilirsiniz fakat çok iyi bir internet gerektiriyor.

İnternet falan yenilenecek dediğim gibi. Benim peder TV ve internet işini bana bıraktı. Upload hızı yüksek olan bir şey seçeceğim sanırım.

Vergilerin inme durumu olacağını sanmıyorum. Normalde eylül'de inecek olan vergiler yıl sonuna uzadı buradan da devam eder.
Ben %100 vergiler inecek demedim.Hem inebilir hem inmeyebilir. Hatta yurt dışından alabilirsiniz diye de birşey söylemişim orda Amazon Almanya'dan alınca 3,8 gibi bir fiyata geliyor.
Peki Discord'dan falan uğraşmak yerine PC falan olmadan YouTube'den yayıp yapabilir miyim? Hangisi daha kolayıma kaçar?
Tek arkadaşlarınza yayın açmak istiyorsanız Discord en kolayı ve en mantıklısı.

Ben %100 vergiler inecek demedim. Hem inebilir hem inmeyebilir. Hatta yurt dışından alabilirsiniz diye de bir şey söylemişim orada Amazon Almanya'dan alınca 3, 8 gibi bir fiyata geliyor.

Batumdan sheraton un karşısında bir teknoloji dükkanı var. Oradan ikinci el alacaktım kontrol edip, ama işte sınırları kapattılar maalesef.

Batumdan sheraton un karşısında bir teknoloji dükkanı var. Oradan ikinci el alacaktım kontrol edip, ama işte sınırları kapattılar maalesef.
Amazon'un yurt dışındaki sitelere ikinci part yakında gelecek diye biliyorum belki biraz daha beklerseniz ikinci parttan denk getirebilirsiniz bende almayı düşünüyorum.

Amazon'un yurt dışındaki sitelere ikinci part yakında gelecek diye biliyorum belki biraz daha beklerseniz ikinci parttan denk getirebilirsiniz bende almayı düşünüyorum.

Anladım teşekkürler 👍 gerçi belli olmaz sınırlar açılırsa giderim Gürcistan'a öyle hem daha ucuz hem de daha kolayıma gelir. Tek problemim pederden arabayı almak için izin istemek olacak onu da bir şekilde hallederim 😂

Herkese teşekkür ediyorum yardımları için.

Anladım teşekkürler 👍 gerçi belli olmaz sınırlar açılırsa giderim Gürcistan'a öyle hem daha ucuz hem de daha kolayıma gelir. Tek problemim pederden arabayı almak için izin istemek olacak onu da bir şekilde hallederim 😂

Herkese teşekkür ediyorum yardımları için.
Ne demek her zaman..

One S yayın yapmak için kaliteli değil. 720P kalitesinde yayın yaparsınız. Aynı zamanda 4K TV'de One S çok iyi gözükmüyor. Bunun dışında yayın yapmak için 100 Mbps destekli bir modem değil upload hızı yüksek bir altyapı gerekiyor. Amacınız profesyonel değil sadece arkadaşlarla vakit geçirmek ise tabii ki en ucuz yol olacaktır.

Hocam merhaba tekrardan.

Şu ilanda satıcı 4K destekliyor diyor ama doğru mu?

Geri
Yukarı