Xbox One S mi yoksa PC mi?

kyes

Centipat
Daha fazla  
.

Bunu mu alayım PC mi? Ama ben Xbox One S'e daha sıcak bakıyorum.
Babama bu zamanda bütçesini zorlamak istemiyorum o yüzden Xbox diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme [Xbox One S "4K oyun oynatmaz. Sadece 4K Blu-RAY içerik, yada 4K Film-Dizi oynatır"]
XBOX One S alabilirsiniz, bu dolar kurunda 2700 TL'ye kaliteli bileşenli sistem toplamak zor olacaktır. Zaten Game Pass sayesinde PC'de oynayabileceğiniz oyunları oynayabiliyorsunuz, bir de 4K oyun deneyimi eklenince o fiyata PC toplamak imkansız.
1500TL'ye bilgisayar alabilirsiniz. Ryzen'in APU'ları veya eski bir Intel işlemcili bilgisayar toplamak mümkün.
Asıl sorun şu ki, One S 4K oyun deneyimi sunabilirken neden APU alıp 720P düşük ayarlarda takılsın?

Buradan oyunlara bakıp karar verebilirsin. Ancak Online FPS veya MMORPG gibi oyunlar oynayacaksan konsol alma. Konsollar genelde exclusive oyunlar için tercih edilir. Eğer Singleplayer oyun oynamıyorsanız konsol almaya gerek yok.

XBOX One S alabilirsiniz, bu dolar kurunda 2700 TL'ye kaliteli bileşenli sistem toplamak zor olacaktır. Zaten Game Pass sayesinde PC'de oynayabileceğiniz oyunları oynayabiliyorsunuz, bir de 4K oyun deneyimi eklenince o fiyata PC toplamak imkansız.

Asıl sorun şu ki, One S 4K oyun deneyimi sunabilirken neden APU alıp 720P düşük ayarlarda takılsın?

One S ne zamandan beri 4K oyun deneyimi sunuyor. One X sunuyor. One S sadece 4K video oynatabiliyor. Yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı