Xbox One S şarj etme yolları

Erennnimo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Xbox One S All Digital alacağım. Yanına da şarjlı pil ve pilin şarj aletini alacağım ama hangi marka almalıyım, mAh değeri ne kadar olmalı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Piller uzun dayansın yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sarjli pil tavsiye ederim. Duracell veya Varta olabilir. Mümkünse 2300-2600 mAh (Ni-MH pil) üzeri alin. Yedek pil alin, biri bitince digeri hazirda durur. Bendeki piller yaklasik 1-2 ay dayaniyor. Tabii bu durum oynadigim oyunlara, süreye ve titresim gücüne göre degisebiliyor.

Daha detaylı anlatır mısınız o markayı.
Yurt dışında gayet popüler olup da Türkiye'de Duracell gibi kalitesiz markalardan daha az bilinen bir markadır. Kalitesi hakkında örnek vermek gerekirse pil yuvasında Energizer markalı bir pili 6 yıl boyunca unuttum, pil akmamıştı ve hala düzgün bir şekilde çalışıyordu kapasitesi tükenmemişti yani. Duracell markalı bir pil böyle bir durumda pil yuvasına akmış olurdu ki boşta durmasına rağmen 1 yılda akan Duracell pil de gördüm.

Bu markanın şarj edilebilir versiyonu var öyle değil mi? Bana 8 tane uzun saatler dayanacak pil ve onlar için şarj cihazı lazım.

Sarjli pil tavsiye ederim. Duracell veya varta olabilir. Mümkünse 2300-2600 mAh (ni-mh pil) üzeri alin. Yedek pil alin, biri bitince digeri hazirda durur. Bendeki piller yaklasik 1-2 ay dayaniyor. Tabii bu durum oynadigim oyunlara, süreye ve titresim gücüne göre degisebiliyor.

Bu kollar için mAh değeri bir fark yaratır mı yani mAh fazla olurda bozulma gibi bir durum olur mu?
Yurt dışında gayet popüler olup da Türkiye'de Duracell gibi kalitesiz markalardan daha az bilinen bir markadır. Kalitesi hakkında örnek vermek gerekirse pil yuvasında energizer markalı bir pili 6 yıl boyunca unuttum, pil akmamıştı ve hala düzgün bir şekilde çalışıyordu kapasitesi tükenmemişti yani. Duracell markalı bir pil böyle bir durumda pil yuvasına akmış olurdu ki boşta durmasına rağmen 1 yılda akan Duracell pil de gördüm.

Şarj cihazi piller tamamrn dolduktan sonra farklı bir ışığa gecsin mesela bir de digerlerine gore daha hizli dolabilir mi? Xbox One s icin uyumlu mudur ?

Son düzenleme:
Hocam şarjlı pil olarak GP veya energizer tercih edin bu markalar duracell den gayet iyidir ben hepsini denedim.

Var hatta şarj aleti ile birlikte satılan 4 lü paket var ben ondan almıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı