Xbox One S şarj etme yolları

Hocam pil kapasitesi pilin dayanma süresidir örneğin 2000 bir hafta 2500 on gün gibi hepsinin voltajı aynıdır birşey olmaz korkma.

Hocam Xbox One kumandaları ile de çok kullandım şarj süreleri 8 saat olarak düşünebilirsiniz.

Evet hocam benim kullandığım energizer şarj aleti uyarı renkleri farklı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Benim kullandığım cihaz işte bu hocam
Duracell pilleri sorarsan kullanıma bağlı ama 10 gün gider.

Benim kullandığım cihaz işte bu hocam.
Duracell pilleri sorarsan kullanıma bağlı ama 10 gün gider.

Bende iki kol olucagim icin yedekte alacağım yani toplamda sekiz tane almam gerekecek bana 4'lü bir paketi varsa linkini atar misiniz lutfen.

Hocam var
Energizer Extreme Şarj Edilebilir 2300 mAh 4'lü AA Kalem Pil 167,11 TL yerine 145,90 TL
Ama bence makine ile olandan iki adet alın derim daha uyguna denk geliyor hem makine bedavaya geliyor.

Hocam var.
Energizer Extreme şarj edilebilir 2300 mAh 4'lü aa kalem pil 167, 11 TL yerine 145, 90 TL.
Ama bence makine ile olandan iki adet alın derim daha uyguna denk geliyor hem makine bedavaya geliyor.

Vay be çok pahalıymış bunu alabilme şansım %70 civarı falan yani i makinelisini kesin alırımda bunu dedigim gibi 2. bir marka olarak ne onerirsiniz yine makineli olsun toplamda 8 tane pil olsun iste isigi piller dolunca yansin falan bir de mAh degeride yuksek olsun ya senide biraz sey yaptik ama helal et artık :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı