Xbox One ve Xbox One S farkları nelerdir?

Vallahi kanka bence Series S ben hem Series S almak hem de PS4 Pro almayı düşünüyorum video çekmeyi hedefliyorum yayın yapmayı falan.
Ben Xbox One X ile Series S arasında çok kararsız kalmıştım ama sanırım Series S daha iyi.

Series S bütün Xbox onelaradn iyi ama Series X'den kötü tam bir 1080p canavarı fiyatında şu anki hazır sistemlerden çok daha ucuz.
Hocam üniversite okuyorum ve dgs sınavına hazırlanacağım, açıkcası sabit bir gelirim olmadığı için şu an elimden tek gelen ekran kartımı 900-1000 lira seviyesinde satıp bu aylık bursu üstüne eklemem dahiliye ikinci el "Xbox One" veya "Xbox One S" alabilmek. Maalesef 1700 limitinin daha üstüne çıkamayacağım.

Hocam 1000 1500 TL arasında Xbox One konsol bulursanızda çok rahat oyun oynarsınız umarım ileride yeni nesil Xbox'lara terfi edebilirsiniz.

Series S bütün Xbox onelaradn iyi ama Series X'den kötü tam bir 1080p canavarı fiyatında şu anki hazır sistemlerden çok daha ucuz.

Hocam 1000 1500 TL arasında Xbox One konsol bulursanızda çok rahat oyun oynarsınız umarım ileride yeni nesil Xbox'lara terfi edebilirsiniz.
Teşekkür ediyorum hocam, ikinci el satış sitelerine baktığım zaman One S modelinin 1500-1700 bütçeleri için var olduğunu gördüm sanırım seçimimi bu yönde yapacağım.

Ben konsol alacağım için MSI'ın 32 inç 2K 165 Hz 1 ms tepkime süreli monitörünü almayı da düşünüyorum Series S 2K var mı?
Teşekkür ediyorum hocam, ikinci el satış sitelerine baktığım zaman One S modelinin 1500-1700 bütçeleri için var olduğunu gördüm sanırım seçimimi bu yönde yapacağım.

Ben konsol alacağım için MSI'ın 32 inç 2K 165 Hz 1 ms tepkime süreli monitörünü almayı da düşünüyorum Series S 2K var mı?

Hocam 2K 120 FPS oynatır ama ileride belli olmaz 1080p 60 FPS cepte.

Hocam üniversite okuyorum ve dgs sınavına hazırlanacağım, açıkcası sabit bir gelirim olmadığı için şuan elimden tek gelen ekran kartımı 900-1000 lira seviyesinde satıp bu aylık bursu üstüne eklemem dahiliye ikinci el ''xbox one'' veya ''xbox one s'' alabilmek. Maalesef 1700 limitinin daha üstüne çıkamayacağım.
xbox one çok kötü hocam hiç tavsiye etmiyorum xbox one s al kesinlikle pişman olmazsın

One ve One S aynı CPU, GPU ve RAM kullanıyor. Galiba S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Bende normal One var. S olan daha kibar bir konsol. Görüntü olarak fark yok. Yan yana benim TV'de açtık. Şahsen ben fark göremedim. S modelinin sürücülü olanında 4K Blu-ray sürücüsü var. 4K oyun falan oynayamaz yani. Üzerinde gelen kollarda biraz fark var. S ile gelen kollarda Bluetooth desteği ve kulaklık girişi var. İmkan varsa S alın. Yoksa, diğeri de sizi üzmez. İnanın, aralarında görüntü kalitesi olarak fark yok. One kasa biraz daha büyük ve harici adaptör beslemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı