Xbox One X kaç sene günce oyunlar için yeterlidir?

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Xbox One X tahminen kaç sene güncel oyun oynatır?

Oyun oynarken 60FPS olmaması çok belli olur mu?(Kasma veya donma sorunu yaşar mıyım veya akıcılıkta sorun olur mu?)

Xbox One'ım 5 senedir bende ve her oyuna yetiyor, X neden yetmesin? Hiçbir donma ve kasma yaşamadım bu arada internet dışında.

Xbox One'ım 5 senedir bende ve her oyuna yetiyor, X neden yetmesin? Hiçbir donma ve kasma yaşamadım bu arada internet dışında.
Çünkü yeni konsollar çıktı. 2-3 yıla yavaş yavaş desteği keserler. sonrasında 1080p 30-50 fps civarı oynatır. Biraz daha para koyup ileriye dönük olarak Series s alınabilir.

Çünkü yeni konsollar çıktı. 2-3 yıla yavaş yavaş desteği keserler. Sonrasında 1080P 30-50 FPS civarı oynatır. Biraz daha para koyup ileriye dönük olarak series s alınabilir.

Nasıl bir destek? Tam olarak bilgim yok da, IPhone'a yaptıkları gibi güncellemeyle yavaşlatmaktan mı söz ediyoruz yoksa başka bir şey mi?

Xbox One X tahminen kaç sene güncel oyun oynatır?

Oyun oynarken 60FPS olmaması çok belli olur mu?(Kasma veya donma sorunu yaşar mıyım veya akıcılıkta sorun olur mu?)
Kendim kullanıyorum çok memnunum. 4K FreeSync monitörüm ile oynuyorum. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Memnuniyet verici bana sorarsanız.

Nasıl bir destek? Tam olarak bilgim yok da, IPhone'a yaptıkları gibi güncellemeyle yavaşlatmaktan mı söz ediyoruz yoksa başka bir şey mi?
Güncelleme gelmicek,yeni oyunlara optimizasyon olmicak ve en sonunda sunucuları kapatıcaklar. Yavaşlatmazlar ancak hem yaşından dolayı hem de optimizasyonsuz oyunlardan dolayı kendi yavaşlicak. Kısacası One X ileriye döük değil şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı