Xbox One X mi yoksa Series S mi alınmalı?

Yusufus

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, ben çok fazla oyun oynamayacağım sadece haftada 2-3 gün falan oynayabiliceğim, evde 4K bir televizyonumuz yok 1080p var, 2-3 yıl idare etsin diye 2. el bir konsol istiyorum, One X mi alayım Series S mi? Bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, ben çok fazla oyun oynamayacağım sadece haftada 2-3 gün falan oynayabiliceğim, evde 4K bir televizyonumuz yok 1080p var, 2-3 yıl idare etsin diye 2. el bir konsol istiyorum, One X mi alayım Series S mi? Bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim?

Bütçen varsa Series S tavsiye ederim One X konsolundan destek çekebilirler 2-3 yıl sonra işini ,garantiye al.

2-3 yıl için One X idealdir ancak 3000 gibi fiyatlardaysa alınmaz. Series S'in zaten 2. eli 0'dan pahalı.

Bütçem kısıtlı 3.500TL civarı bir bütçem var ve ben sadece bu 2 3 yılımı idare etsin diye istiyorum sonra yeni nesil bir konsol alacağım

Bütçem kısıtlı 3.500TL civarı bir bütçem var ve ben sadece bu 2 3 yılımı idare etsin diye istiyorum sonra yeni nesil bir konsol alacağım

Böyle bir bütçeniz varken bir de 1080p olarak kullanacaksanız Series S alın hocam.

Normal şartlarda zaten az oynayacağım, max 2-3 yıl idare etsin diyene eski nesil bir konsol da uygun olur derim ama bütçeniz yeterli. 2000 TL civarına 2. el temiz One X buldum derseniz yine alabilirsiniz ama isteklerinize ve bütçenize Series S de gayet uygun. 3 yıl sonra One X elinizde kalmış olacakken Series S'i duruma göre satabilir ya da güncel kalacağı için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı