Xbox One X vs Xbox Series S vs PS4 Pro

kerem8214

Hectopat
Xbox'un ikisini de PS4 Pro'dan daha güçlü diye biliyorum. Fakat açıkçası bana 10 saat oynayacağım oyuna sırf exclusive diye 500-600 TL vermek mantıklı gelmiyor. Xbox One X'de eski nesil olduğu için 2 yıl sonra destek gelmeyecek diye biliyorum. Series S en mantıklısı gibi geliyor fakat o da 512 GB. Ben konsol dünyasına yeni giriyorum o yüzden birazcık cahilim. 512 GB yeterli gelir mi? Veya diğerlerini almak series S'i almaktan daha mı mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'un ikisini de PS4 Pro'dan daha güçlü diye biliyorum. Fakat açıkçası bana 10 saat oynayacağım oyuna sırf exclusive diye 500-600 TL vermek mantıklı gelmiyor. Xbox One X'de eski nesil olduğu için 2 yıl sonra destek gelmeyecek diye biliyorum. Series S en mantıklısı gibi geliyor fakat o da 512 GB. Ben konsol dünyasına yeni giriyorum o yüzden birazcık cahilim. 512 GB yeterli gelir mi? Veya diğerlerini almak series S'i almaktan daha mı mantıklı?
XSS almak daha mantıklı. 4K bir mönitörün varsa ve 4K oyun oynamak istiyorsanız Xbox One X almak daha mantıklı olacaktır. Ancak yeni nesil deneyimini hissetmek istiyorsanız XSS almalısınız. 512 GB yeter. XSS alın.

Xbox Series S almak çok daha mantıklı. 512 GB alan yeter. En fazla harici hdd alıp geriye uyumluluk oyunlarını oraya kurup oradan oynar ssd'yi de yeni nesil oyunlar için kullanırsın.

Geri
Yukarı