Xbox One'ı PS Vita + 400 TL ile Takaslamak

AlperenOzerHD

Centipat
Elimde fat kasa 500 GB Xbox One var. 16 GB Memory card lı silikon kılıflı 3 oyunlu PS Vita + 400 TL ile takaslamak mantıklı mı? Xbox One'ı 250 TL'ye almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One'dan PS Vita'ya geçerseniz mobil sayılabilecek Vita'daki oyunlar sizi pek tatmin etmeyebilir.
Açıkçası evde tek televizyon var ve Xbox da sadece PES 19 Forza Horizon 4 GTA V oynadım. Oyun fiyatları aşırı pahalı. Ve el konsolu kullanıp satmak istiyorum. Xbox one ı 800 tl yazdım kimse almıyor. Çünkü insanlar xbox nedir bilmiyor.

Açıkçası evde tek televizyon var ve Xbox da sadece PES 19 Forza Horizon 4 GTA V oynadım. Oyun fiyatları aşırı pahalı. Ve el konsolu kullanıp satmak istiyorum. Xbox one ı 800 tl yazdım kimse almıyor. Çünkü insanlar xbox nedir bilmiyor.
PS Vita pazarı çok yok ülkemizde oyun bulmanız zor olabilir.Size oyun konsolu tavsiyesinde bulunabilir miyim bütçe belirtirseniz ?

@AlperenOzerHD Bence ülkemizde PS Vita satmak daha da zor ondan dolayı almanı pek tavsiye etmem ama evde hiç oynanmıyor ise Xbox, paraya dönüştürmek amaçlı satılabilir.
Bu arada Harun Özer diye birisini tanıyor musun ?

PS Vita pazarı çok yok ülkemizde oyun bulmanız zor olabilir.Size oyun konsolu tavsiyesinds bulunabilir miyim bütçe belirtirseniz ?
700 tl civarı. Yaklaşık 6 yıl PSP kullandım. Cihazı zaten kırıcam. Ps Vita oyunları Bursa civarında yok. Amacım The Amazing Spider Man Uncharted Golden Abysus Fifa 15 God of War Collection Metal Gear Solid Collection Batman Assasins Creed 3 Libertion Borderlands 2 Killzone gibi oyunları bitirip cihazı 600 tl ye satmak.

700 tl civarı. Yaklaşık 6 yıl PSP kullandım. Cihazı zaten kırıcam. Ps Vita oyunları Bursa civarında yok. Amacım The Amazing Spider Man Uncharted Golden Abysus Fifa 15 God of War Collection Metal Gear Solid Collection Batman Assasins Creed 3 Libertion Borderlands 2 Killzone gibi oyunları bitirip cihazı 600 tl ye satmak.
Hangi şehirdesiniz ?

@AlperenOzerHD Bence ülkemizde PS Vita satmak daha da zor ondan dolayı almanı pek tavsiye etmem ama evde hiç oynanmıyor ise Xbox, paraya dönüştürmek amaçlı satılabilir.
PS Vitayı kırıp içine oyun doldurursam 600 civarı gidecektir. Xbox One yatıyor gerçekten. Ps vita + 400 tl alıcağım için 400 tl yi yeni telefon almak için biriktiricem.
Hangi şehirdesiniz ?
Bursa
Harun Özer diye birini tanımıyorum hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı