Xbox Series S 1440p ve 120FPS mi?

Evet haklısın. PS4 Pro RT açamaz. Çünkü yok. Açtığını varsayarsak 1080P 20 FPS 😄

Series S'ten RT konusuda da daha iyi olur bu arada PS4 Pro. İkisinde de RT çekirdeği yok. Yani benzer performansı alır. Bir yazılım güncellemesi ile direk olarak RT getirilebilir. Bilmediğiniz konulara yorum yapmayın.

Bence bütçeni zorlayabilirsen PC al. PS5 alan adam özel oyun için alır. Xbox Series S alan ise uygun fiyat için. Xbox Series X alacağın parayla PC toplaman daha mantıklıdır. Çünkü hiçbir avantajı yok.

8K parayla maksimum 2K sistem toplanır oda tatmin etmez veya kısa süre tatmin eder. Oynanan oyuna görede değişiklik gösterir. 8K PC ile series X kıyaslanmamalı bence.

Series S'ten RT konusuda da daha iyi olur bu arada PS4 Pro. İkisinde de RT çekirdeği yok. Yani benzer performansı alır. Bir yazılım güncellemesi ile direk olarak RT getirilebilir. Bilmediğiniz konulara yorum yapmayın.

Dostum sadece teraflop değil olay. Bunun RAM'i var SSD'si var içinde yeni teknoloji var. PS4 Pro güçsüz bir cihaz demiyorum. Ama tam anlamıyla kullanamaz yeni nesil cihaza karşı gücünü. O kadar teraflopunu övüyorsun RT değil de güncellemeyle gitsin 1080 120 FPS getirsin gidip PS4 Pro alayım ben. 1080P bile bana yeterli yeter ki 30 FPS veya 60 FPS oynamayım. 60 FPS'te RT almayı da küçümsedin sanırım bu arada RTX güzel bir teknoloji 60 FPS'te hele.
8K parayla maksimum 2K sistem toplanır oda tatmin etmez veya kısa süre tatmin eder. Oynanan oyuna görede değişiklik gösterir. 8K PC ile series X kıyaslanmamalı bence.

Mert bey series X'in özellikleeri PS5'ten daha iyi teraflopu falan neden öyle dedin?

Yeni konular

Geri
Yukarı