Xbox Series S 512 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan Keskn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 664
Paramı biriktirip 2. el olarak almak istiyorum sizce alınır mı? Oynamak istediğim oyunlar RDR 2, Forza Horizon 4 veya 5. laptopum var pek iyi değil bu söylediğim oyunları açmaz. Son olarak PS4 mü Xbox Series S mi?

Bende 1 ay önce falan açmıştım PS4 mü Series S mi diye. Series S aldığım için 1000 kat daha mutluyum. Ayrıca söylediğiniz oyunları mükemmel kalitede oynatıyor.

Full grafiklerde rahat oynatıyormu?
Hocam mükemmel kalite abartı tanımlama olur. Görüntülerde yırtılmalar oluyor sonuçta oyunları optimize edebilmek için düşük çözünürlük kullanıyorlar . FPS den kar etmek için bozuluyor. 60 fps oynatır ama görüntü olarak low-mid arası eğer güzel optimize ise high-mid arası bir görüntü sunuyor cihazı 1.5 senedir kullanan birisi olarak söylüyorum.

Hocam mükemmel kalite abartı tanımlama olur. Görüntülerde yırtılmalar oluyor sonuçta oyunları optimize edebilmek için düşük çözünürlük kullanıyorlar. FPS'den kar etmek için bozuluyor. 60 FPS oynatır ama görüntü olarak Low-mid arası eğer güzel optimize ise high-mid arası bir görüntü sunuyor cihazı 1.5 senedir kullanan birisi olarak söylüyorum.

Ben hiç görüntüde yırtılmaya vs. rastlamadım. Sizde bir sorun olabilir mi?

Ben hiç görüntüde yırtılmaya vs. rastlamadım. Sizde bir sorun olabilir mi?
Hocam çoğu yeni nesil oyun 720p gibi çözünürlükten upscale edildiği için TV gibi büyük ekranlarda çok kolay görülüyor en basit örneği Yakuza oyunları , Watch Dogs Legion ve Watch Dogs 2 gibi oyunlarda çok bariz belli oluyor . Grafikler öyle şahane düzeyde değil yani. Cihaz fiyat performans kesinlikle en iyi seçenek ama bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım. Görüntüler youtubedeki testlerde capture cardlardan alındığı gibi değil TV karşısında çok farklı gözüküyor kullanan anlar.

Hocam mükemmel kalite abartı tanımlama olur. Görüntülerde yırtılmalar oluyor sonuçta oyunları optimize edebilmek için düşük çözünürlük kullanıyorlar . FPS den kar etmek için bozuluyor. 60 fps oynatır ama görüntü olarak low-mid arası eğer güzel optimize ise high-mid arası bir görüntü sunuyor cihazı 1.5 senedir kullanan birisi olarak söylüyorum.
Konuyu unutmuşum. Yani zaten oyunu oynatsın onun dışında istediğim başka birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı