Xbox Series S alınır mı?

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Beni korkutan şey, depolama alanı. Oynadığım oyunlar; Forza, FIFA ve NBA ağırlıklı ama belli olmaz, hoşuma giden başka oyunlar da olabilir. Series X az para değil, önceden PS5 düşünüyordum ama bu şartlarda oyunlar alınıcak gibi değil. Konsolu alıyorsun ama oyunlar aşırı pahalı, bu nedenle Xbox düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni korkutan şey, depolama alanı. Oynadığım oyunlar; Forza, FIFA ve NBA ağırlıklı ama belli olmaz, hoşuma giden başka oyunlar da olabilir. Series X az para değil, önceden PS5 düşünüyordum ama bu şartlarda oyunlar alınıcak gibi değil. Konsolu alıyorsun ama oyunlar aşırı pahalı, bu nedenle Xbox düşünüyorum.
Bence 3000TL aradaki farklara bakılırsa az bile sayılır. Mümkünse Series X alın ama olmazsa Series S alıp ilerde depolamayı yükseltirsiniz. Sonuçta bu cihazlarda depolama yükseltmek için bir yuva var 😀

Bence biraz daha verebiliyorsanız Series X almanızı öneririm. Depolama yetmeyeceğinden 200 dolara SSD alacağınıza daha güçlü 1TB SSD’ye sahip cihazı almanız daha mantıklı olacaktır. Hem sizi daha fazla götürür. Depolama bana yeter ve para biriktiremem diyorsanız alabilirsiniz. Aynı fiyata toplanan PC’den daha uzun süre götürecektir.

Milyonlarca konu açılmış kusacağı artık 😐 🤮

x.PNG

Her neyse, eğer gerçekten güçlü bir bilgisayarınız varsa gerek yok.

Gerçi şimdi düşündüm de bilgisayarınız yoksa bile almayın, 5 milyara -yurt dışı- konsol mu olur?

Ekran kartı: RX 460 2 GB.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel i5 4590.
Spor oyunlarını rahat kaldırıyor ama günümüz oyunlarında zorlandığı bariz belli PS5 dijital versiyon büyük ihtimalle yurtdışında insanların işine yarar bir oyun 700 lira aşırı pahalı.

Geri
Yukarı