Xbox Series S cihazının görüntü ve oyun performansı iyi midir?

ps4oyuncu1

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Series S veya PS 4 Slim veya Pro almayı düşünüyorum ama Series S yeni oyun performansı düşük mü, görüntü kalitesi düşük mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Series S veya PS 4 Slim veya Pro almayı düşünüyorum ama Series S yeni oyun performansı düşük mü, görüntü kalitesi düşük mü?
Yeni nesil oyunlar oynayacaksan mecbur series s alacaksın. Özel oyun istiyorsan Playstation'a bak. Series s RDR2'de 900p'ye felan düşüyor diye biliyorum belki daha düşüktür. @Niko BelIic Hocam size daha çok yardım eder.

PS4 PRO'nun teraflopu Series S'den biraz daha yüksek fakat bunlar bilgisayar değil, yeni nesili kesinlikle tercih edin.

Series S yeni nesili pek hissettirmiyor. Ama şöyle bir şey var eğer ki PS oyunları için almıyorsan konsolu Series S öneririm çünkü sonuçta bu konsol GTA 6 gibi yeni nesil oyunlar açacak. PS 4 devri bitiyor hatta bitti de denebilir.

Series S görüntü kalitesi elbette Xbox Series X ve PS5'den düşük sonuçta arada güç ve fiyat farkı var. PS4 zaten Series S'in rakibi değil Xbox One S'in rakibi onu direk eleyin. Sonuç olarak ikinci el alacağınız Series S fiyatına hangi cihaz bu oyun performansını verir? İşte bu sebepten bütçesi kısıtlı olan için Series S, bütçesi yüksek olan için Series X ve PS5 uygun. Tekrar söylüyorum PS4 önceki nesilin konsolu şuan alınacak bir konsol değil. Alanlar zaten hâli hazırda güçlü bir bilgisayar veya yeni nesil Xbox sahibi olan kişiler Sony oyunları için alıyor.

Yeni nesil oyunlar oynayacaksan mecbur series s alacaksın. Özel oyun istiyorsan Playstation'a bak. Series s RDR2'de 900p'ye felan düşüyor diye biliyorum belki daha düşüktür. @Niko BelIic Hocam size daha çok yardım eder.
Hocam ne dediysem anlatamadım Rdr 2 One S sürümünde çalışıyor bu yüzden 900p. Series S'in bir suçu yok Next Gen çıkarmayan Rockstar'da suç.

Hocam ne dediysem anlatamadım Rdr 2 One S sürümünde çalışıyor bu yüzden 900p. Series S'in bir suçu yok Next Gen çıkarmayan Rockstar'da suç.
Series s'ye suçum yok ama 1080p felan deseydim yalan söylemiş olacaktım. Konu sahibi performansı nasıl dedi bende RDR2'den örnek verdim.

Keşke konsola optimize çıkan bir oyundan örnek verseydiniz mesela Alan Wake 2'den örnek verilmesi çok ama çok daha doğru olurdu.
Biliyorum haklısınız ama ilk aklıma RDR2 gelmişti çünkü hala daha taş gibi grafikleri var 5 yıl geçmesine rağmen.

Geri
Yukarı