Xbox Series S cızırtı sesleri çıkarıyor

O zaman çok endişe edilecek durum değil ızgaranın ısınması ve hafif cızırtı
Bende de aynı sorun vardı ve bir gün kendi kendine kapandı sonra açıldı fön makinesi gibi baya gürültülü şekilde ses cikartıp tekrar kapandı sonra daha da açılmadı garantiye verdim sorunu çözüp gönderdiler ben de series X e geçtim hemen ardından şuanda da series X biraz sesli çalışıyor fan ama cızırtı yok bakalım hayırlısı ama sorun oluyor yani haberin olsun

Bende de aynı sorun vardı ve bir gün kendi kendine kapandı sonra açıldı fön makinesi gibi baya gürültülü şekilde ses cikartıp tekrar kapandı sonra daha da açılmadı garantiye verdim sorunu çözüp gönderdiler ben de series X e geçtim hemen ardından şuanda da series X biraz sesli çalışıyor fan ama cızırtı yok bakalım hayırlısı ama sorun oluyor yani haberin olsun
Kötü olmuş umarım gerekmez çünkü dükkan garantisi var xbox garantim TR’de geçmiyormuş sitede 1 senem gözükse bile 3800TL istendi neymiş amerikadan alınmış far cry 3 Xbox 360 versiyonu açtım 60fps akıyor ancak elimi koyunca sıcak bide tiz bi ses var coil whine sanırım normalmi ? Demekki yüksek kaliteli ( Rdr2,cyberpunk) açsak ev alev alacak ?

Direkt egzoz çıkışı, yapısı gereği ısınması gayet normal bir durum. Konsola sahip olup o bölgenin sıcak olmadığı kimse yoktur, ölçülen sıcaklık değerlerinden de aşırı yüksek sıcaklıklar gözlemlenmiyor. Direkt ısınıyorsa bu olabilir diye bir durum yok.

Direkt egzoz çıkışı, yapısı gereği ısınması gayet normal bir durum. Konsola sahip olup o bölgenin sıcak olmadığı kimse yoktur, ölçülen sıcaklık değerlerinden de aşırı yüksek sıcaklıklar gözlemlenmiyor. Direkt ısınıyorsa bu olabilir diye bir durum yok.
Anladım yani cihaz ne kadar ısınırsa ısınsın kendisini ayarlıyor gibi takmamak lazım ? Ölçemiyorum maalesef peki kulağımı dayayınca o coil whine sesi normalmi tiz bi ses geliyor arada

Anladım yani cihaz ne kadar ısınırsa ısınsın kendisini ayarlıyor gibi takmamak lazım ? Ölçemiyorum maalesef peki kulağımı dayayınxa o coil whine sesi normalmi tiz bi ses geliyor arada

Son düzenleme:
Anladım yani cihaz ne kadar ısınırsa ısınsın kendisini ayarlıyor gibi takmamak lazım? Ölçemiyorum maalesef peki kulağımı dayayınca o coil whine sesi normal mi tiz bir ses geliyor arada.

Anladım yani cihaz ne kadar ısınırsa ısınsın kendisini ayarlıyor gibi takmamak lazım? Ölçemiyorum maalesef peki kulağımı dayayınxa o coil whine sesi normal mi tiz bir ses geliyor arada.

Dediğim gibi ses normal ve cihaz sıcaklık değerlerini bir sorun olmadığı veya çok eskimediği sürece gayet iyi ayarlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı