Xbox Series S güzel bir oyun deneyimi sunuyor mu?

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Selamlar, ilk kez konsol alacağım. Bilgisayarımı 10bin TL'ye satıyorum.
Xbox Series S modeline gözümü diktim.

Assassin's Creed Valhalla, Battlefield V'e CoD Warzone gibi oyunlar oynuyorum.

Xbox Series S'in içinde EA Play var mı? Origin, Ubisoft Connect vs var mı yoksa bu oyunları tekrar satın almam mı gerek?

Ayrıca Netflix ve Amazon Prime 4K mi açıyor. (4K TV'ye bağlayacağım)

Ayrıca Xbox Series S de tüm oyunları en yüksek ayarda mı oynayacağım? Hiç tecrübem yok.

Ve son olarak son günlerde Game Pass oyunlarının klasörlerinin kilitleri kaldırıldı ve TR yama gibi şeyler mümkün olmaya başladı. Xbox Series S de TR yama yapabilir miyim? Ve 4k Arçelik TV de FPS oyunları sıkıntı yapar mı?

5700 TL'ye Xbox Series S değer mi ? Sıfır ve ithalat garantili.

En yüksek ayarda oynamayacaksınız tabi ki. O konsol bütçe konsolu, eğer yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız series x almalısınız. 10 bine ikinci eli var mıdır bilemem.

PC'deki ile aynı olmuyor, konsola özel ayarlar farklı olur. Ama yine de göze güzel görünür orası ayrı. Yani "En yüksek ayarda" diye bir şey yok PC'de olduğu gibi.
Anladım peki ubisoft connectteki assassins creed valhalla gibi oyunları direk xbox series s de ücret koymadan hesabımı bağlayıp oynuyabiliyor muyum? Epicgames profilimi falan bağlayabilir miyim?

Ve tr yama mümkün mü

Selamlar, ilk kez konsol alacağım. Bilgisayarımı 10bin TL'ye satıyorum.
Xbox Series S modeline gözümü diktim.

Assassin's Creed Valhalla, Battlefield V'e CoD Warzone gibi oyunlar oynuyorum.

Xbox Series S'in içinde EA Play var mı? Origin, Ubisoft Connect vs var mı yoksa bu oyunları tekrar satın almam mı gerek?

Ayrıca Netflix ve Amazon Prime 4K mi açıyor. (4K TV'ye bağlayacağım)

Ayrıca Xbox Series S de tüm oyunları en yüksek ayarda mı oynayacağım? Hiç tecrübem yok.

Ve son olarak son günlerde Game Pass oyunlarının klasörlerinin kilitleri kaldırıldı ve TR yama gibi şeyler mümkün olmaya başladı. Xbox Series S de TR yama yapabilir miyim? Ve 4K Arçelik TV de FPS oyunları sıkıntı yapar mı?

5700 TL'ye Xbox Series S değer mi? Sıfır ve ithalat garantili.

-Öncelikle Series S 1080p oyunculuk için reis,
-Firmanın oyunculara vadettiği 1080p 60 FPS şeçili oyunlarda 120FPS
-EA Play Origin ve Ubisoft hepsinde var Series S ve seris X dahil
-4K TV de ms yüksek olacağından FIFA hariç diğer oyunlarda PC akıcığılı bekleme
-Series S tüm oyunları orta yüksek ayarlarda açar çok zora düştü mü çözünürlük düşürür
-Konsolda TR yama yapan var izlenmiştim internette ama bayağı ustalık ve risk oluşturuyor hocam
-Özetle 4K Gaming için Series X lazım onun dışında grafik takıntın yoksa Series S işini görür

En yüksek ayarda oynamayacaksınız tabi ki. O konsol bütçe konsolu, eğer yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız series x almalısınız. 10 bine ikinci eli var mıdır bilemem.
Antalya Ankara gibi şehirlerde fazlasıyla konsol var şu an ilk çıktığında bende dahil olmak üzere büyüsüne kapılıp aldık ama PC tadını vermedi , Oyunlar çok daha keyifli ama işten sonra kafa dağıtmak için 1 2 saat arkadaşlarımla oynayamadıktan sonra bana pek keyif vermedi belli zamandan sonra

Cihaz yaklaşık 6 7 aydır bende satın aldığımdan beri son zamanlarda yoğunluklu oynuyorum pc'ye ara verdim diyebilirim Dying Light 2 bittikten sonra, Ac Valhalla maceram başladı şöyle çok iyi grafik tabi ki bekleyemeyiz arkadaşın dediğin gibi 1080p oyunculuk için, Valhalla'da özellikle bazı bölgelerde 60'ın altına düşmekte fps performans modunda bile oyun hoşuma gitti o yüzden çok takılmıyorum dert etmiyor pc'im hiç açmayacak çünkü o yüzden yardırmaya devam 4K tv'ime bağladığımda uzaktan okey diyebilirim ama yakın mesafeden oynadığımda gözüme çok hoş gelmediğini söyleyebilirim BENQ Zowie 2411P model monitörümde 1080p monitörde keyifli şekilde oynuyorum dediğim gibi beklentiniz çok olmazsa tatmin edecek bir konsol bütçeniz var ise kesinlikle düşünmeden X öneririm ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı