Xbox Series S için kol ve HDD uyumu

Daha fazla  
Hayır hocam. 4K TV ile Xbox One kullanıyorum ve sıkıntı yok.

Çok teşekkür ederim. Eşimle oynayacağım için 2. Bir kola da ihtiyacım var, kutunun içinden çıkanın aynısından bir adet daha almak istiyorum, modeli nedir bilginiz var mı? Ve bende önceki bilgisayarımdan kalma 1TB 7200RPM WD Caviar Blue HDD var bu Xbox ile uyumlu olur mu?

9. nesil Xbox koludur. HDD içinse 3.0 destekli bir kutu alıp takabilirsiniz. Yeni nesil oyunları depolama işlevi görür. Maalesef oynanmaz.

Amazon'dan alacağım hocam direk kendisi satıyor. Nethouse satıcısını duymadım daha önce.

9. nesil Xbox koludur. HDD içinse 3.0 destekli bir kutu alıp takabilirsiniz. Yeni nesil oyunları depolama işlevi görür. Maalesef oynanmaz.

Oyunları depolar ama içinden oynatmaz doğru anladım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kolun içinden çıkan pil buymuş sanırım. Duracell optimum aa alkalin pil 1.5 v LR6 MN1500 bu pil şarj edilebilir mi? Edilmezse ne kadar süre oyun süresi sunuyor veya şarj edilebilir pil ve şarj aleti önerebilme şansınız var mı?

O pil şarj olmaz. Yine Duracell şarjlı pil alabilirsiniz.

Amazon'dan alacağım hocam direk kendisi satıyor. Nethouse satıcısını duymadım daha önce.

Oyunları depolar ama içinden oynatmaz doğru anladım değil mi?

Hocam Nethouse Türkiye yetkili satıcısı.
Bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı