Xbox Series S mi Series X mi?

Series S'in 5 sene 60 FPS goturmesine imkan yok hocam. Evet güzel cihaz su anda 120 FPS bile verdigi oyunlar var fakat verdigi oyunlar yeni cikmis oyunlar degil ve benim tahminimce bu senenin sonunda ve 2024'te cikacak oyularda yavastan sabit 30 FPS vermeye baslar tabii ki hepsinde degil fakat AAA oyunlarda 30 FPS verir bence. Ben Series S'e aktif 3 yıl kullanim ömrü olur diye dusunmustum benim dusunceme gore 2024 basi oluyor iste.
Çıktığı yıla göre oyun ağırlaşmıyor ki performansı düşmüyor. Grafikler zaten neredeyse aynı sadece oyun değişiyor. Yeni nesil eski nesil oyun diye bir şey yok aslında oynadığın oyuna göre de değişir. Bence S alsın X e o kadar verecek bir farklılık yok. Arkadaşım da X alacaktı S aldı gayet memnun.

Cok oyun oynamayan biri olarak XSS aldim ve memnunum. Artik her gun biraz oynuyorum ve daha eskilerden kesfedemediim yuzlerce Game Pass ile guzel oyun var.

Çıktığı yıla göre oyun ağırlaşmıyor ki performansı düşmüyor. Grafikler zaten neredeyse aynı sadece oyun değişiyor. Yeni nesil eski nesil oyun diye bir şey yok aslında oynadığın oyuna göre de değişir. Bence s alsın X e o kadar verecek bir farklılık yok. Arkadaşım da X alacaktı s aldı gayet memnun.

Her oyun demedim hocam zaten 👍🏻
X'e gore o kadar farklilik yok cok yanlış, biri bir sure sonra tikanirken digeri hala takir takir oynatacak tarafli yorum yapiyorsunuz. X'in S'e gore cok daha guclu oldugunu, aktif kullanim omrunun yuksek oldugunu bilmiyorsaniz yorum yapmaminizi oneririm.

Son düzenleme:
PS ve Xbox eski nesil için için benim tahminim 2024 sonuna kadar destek verilir(yeni oyun konusunda). Yeni nesil oyun ve grafik takıntınız yoksa 2030'a kadar bile yolu var bence. Oyun dünyasına yeni giriyorsanız bir dünya oyun var ve 30-60 FPS sabit değer verir. Eğer yeni nesil oyunları düşünüyorsanız 2024 sonu desteği keserler. Çünkü şu an çıkan oyunlarda bile ciddi performans sıkıntıları var cihazlarda(PS4). Zorlanıyor belli cihaz.

Her oyun demedim hocam zaten 👍🏻
X'e gore o kadar farklilik yok cok yanlış, biri bir sure sonra tikanirken digeri hala takir takir oynatacak tarafli yorum yapiyorsunuz. X'in S'e gore cok daha guclu oldugunu, aktif kullanim omrunun yuksek oldugunu bilmiyorsaniz yorum yapmaminizi ononeririm.daga güç
Daha güçlü olduğunu bende biliyorum. Tam anlamamışsınız.

Eski bir series X kullanıcısı olarak konsol önermem
şu + monitör series X ile aynı fiyata geliyor fakat daha uzun ömürlü olacaktır.
165hz IPS monitör + rx 6700 ve r5 5600 sistem toplam 17.000tl tutuyor
Series X ile aynı fiyatı ver daha uzun ömürlü bir sistemin olsun.
İkisi arasındaysa illa series X al.

Eski bir series X kullanıcısı olarak konsol önermem
şu + monitör series X ile aynı fiyata geliyor fakat daha uzun ömürlü olacaktır.
165hz IPS monitör + rx 6700 ve r5 5600 sistem toplam 17.000tl tutuyor
Series X ile aynı fiyatı ver daha uzun ömürlü bir sistemin olsun.
İkisi arasındaysa illa series X al.

harika sistemmiş bu arada.

harika sistemmiş bu arada.
2k oyunculukta üzmez bence fsr açarsanız

Yeni konular

Geri
Yukarı