Xbox Series S vs PC

neo1111

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox Series S almayı düşünüyorum 6000 TL'lik PC'im var ama iyi grafikli bazı oyunlar kasabiliyor o yüzden.
Sorum şu Xbox Series S kasarmı artık sıkıldım kasmadan kaliteli oyun oynamak istiyorum.
Ve bilen kullanan varsa Xbox Series S'nin dengi bir PC kaç bin TL olabilir.

Series s o kadar güçlü değil, series X alabilirsen değer, series s parasına yükseltme yapsan çok daha yüksek performans alırsınız series S'den.

Aynen Series S daha düşük ama ben ayriyeten bir Xbox almayacağım PC kastığı için PC'yi satıp Series S almayı düşünüyorum. Series S de kasma olur mu onu merak ettim, PC'ye yükseltme yapamıyorum yani.

PC'yi satacaksanız az ekleyip Series X alırsanız çok daha mantıklı ve uzun ömürlü olur. Ayriyeten güvenilir yolla Amazon'un yurtdışı şubelerinden alırsanız birkaç haftalık bekleyişe karşılık Series Ss 3750 TL, Series X de 5500 civarına geliyor, yurtdışı almak çok daha mantıklı kesinlikle.

PC'yi satacaksanız az ekleyip series X alırsanız çok daha mantıklı ve uzun ömürlü olur. Ayriyeten güvenilir yolla Amazon'un yurt dışı şubelerinden alırsanız birkaç haftalık bekleyişe karşılık series SS 3750 TL, series X'de 5500 civarına geliyor, yurt dışı almak çok daha mantıklı kesinlikle.

4000 TL'ye sahibinden Series S satıyor herkes, Amazon yurtdışından alma onlarla aynı oluyor herhalde sizin dediğiniz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı