Xbox Series S vs. PC

Oynayacağım oyunlar
NFS Heat
Forza
Rainbow Six
Call of Duty Warzone
Falan bunlar.
PC'ye maks her şey dahil 7000TL verebilirim.

Oynayacağım oyunlar.
NFS Heat.
Forza.
Rainbow Six.
Call of Duty Warzone.
Falan bunlar.

4000TL'ye bunlari sorunsuz takilmadan guzel grafikli açacak PC zor bence Series S al ve keyfine bak mis gibi konsol zaten klavyr mouse destegide var gamepade alişamassan.
Yanilmiyorsam 4000 5000tl arası idi series s

Çözünürlüktür , FPS'dir vs takıntılarım yok ben keyifli keyifli oyun oynarım derseniz Xbox almak daha mantıklı.

Gamepass ile bir ton oyun yanında bir de EA Play ile tadından yenmez.

S.

Konsollar PC'lerden daha uzun idare eder sizi ayrıca konsolda yeni yani mis gibi.

5 yıllık GTX 1080 halen en yüksek ayarlarda açabiliyor oyunları. Önümüzdeki 6-7 sene daha orta Low ayarlara çekilip o PC götürür. Bu olaya katılmıyorum. Ayrıca Gamepass olmasa konsol aldığında her yeni oyundan en az 700 lira para girecek.

Temiz ise tabii ki de Series S. 3000-4000 TL bandında ancak 1650 ve APU sistemler var.

5 yıllık GTX 1080 halen en yüksek ayarlarda açabiliyor oyunları. Önümüzdeki 6-7 sene daha orta Low ayarlara çekilip o PC götürür. Bu olaya katılmıyorum. Ayrıca Gamepass olmasa konsol aldığında her yeni oyundan en az 700 lira para girecek.

Sonuç olarak Gamepass var ve son zamanlarda her ay düzgün oyunlar geliyor. Ve ayrıca 1080 en düşük 5000-6000 bandında var arkadaşın bütçesi zaten 3500. tabii herkesin düşüncesi farklı.

Sağ olun ama p toplayacağım.
i5 4590.
12 GB RAM.
GTX 970.
SSD.
500W PSU.

:/

Ister katilın ister katılmayın bu bir gerçek hem Xbox One S ne kadaar GTX 1080 Ti ne kadar mesela :)

Yeni konular

Geri
Yukarı