Xbox Series S vs PS 4

• Konuyu başlatan RK800
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 2B
PS4 derim fakat karar sizin, içinize sineni alın. Oyun kütüphanesi PS4'te çok daha geniş ve exc oyunlar çok daha güzel.

PS4 derim fakat karar sizin, içinize sineni alın. Oyun kütüphanesi PS4'te çok daha geniş ve exc oyunlar çok daha güzel.

Hocam şu soruda PS4 demek fanboyluktan başka bir şey değildir isterse dünyanın en güzel oyunu PS4'te olsun yine de en güncelini alırım birine artık oyun çıkmıyor diğerine 2028'e kadar çıkacak.

Mesela bana PS5'mi Xbox One'mı de PS5 derim ne kadar xboxcu olsam da.

Hocam şu soruda PS4 demek fanboyluktan başka bir şey değildir isterse dünyanın en güzel oyunu PS4'te olsun yine de en güncelini alırım birine artık oyun çıkmıyor diğerine 2028'e kadar çıkacak.

Mesela bana PS5'mi Xbox One'mı de PS5 derim ne kadar xboxcu olsam da.

Çok doğru hocam fakat en iyisi her zaman en güncel olamıyor maalesef. Onu demeye çalıştım.

@Melih0192 gel buraya.

Bari yalan konuşma. İnsanları yanlış şeye sürüklüyorsun. PS4'te fan sesi yok Series S'de helikopter diyorsan sen hiç bir cihazı kullanmamışsın demektir.

1696866996476.png
1696867029104.png

Son düzenleme:
Hocam o konsolda onları nasıl oynadınız bende bir GTA da kastı Battlefield'e korkudan girmedim patlar diye PS4'te hiç yaşamadığım sorunları 2 günde Series S de yaşadım.
Benim arkadaşım 7/24 FIFA ve CoD oynuyor nedense kastığını hiç duymadım :) Diablo çıktı onu oynadılar. Boş konuşma.

Hocam çok güzel yakalamışsınız hiç fark etmemiştim ben. :D
Teşekkürler 😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı