Xbox Series S vs Xbox One X

Yusufali06

Femtopat
Daha fazla  
Bu ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
Yani hangisi daha çok FPS ve performans verir?
Not: 4K TV'ye sahip değilim.

Series S sonuçta yeni nesil. One X ise güçlü bile olsa eski nesil. Yeni nesil alın derim.

Oynayacağın oyunlara bağlı ve tabi ki görüntüleme aygıtına, eğer eski oyunlar oynuyorum, daha doğrusu oynadığım belli oyunlar var yeni oyunlara bakmıyorum diyorsan ve 4K TV ya da monitör varsa kesinlikle One X derdim, ama güncellik daha ağır basıyorsa ve yeni oyunlara hevesliysen Series S. Artık One X ne kadar güçlü olsa da maalesef (kapitalist düzenden mi bilmiyorum 🙄) One serisini es geçiyorlar yavaş yavaş, ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok, şahsen 4K özelliği olduğu için One X alabilirdim her şart olsa oyunlar noktasında.

Series S derim. Artık çoğu oyun yeni nesil konsollara özel içerikler ekliyorlar. Örneğin FIFA 22 ve BF 2042.

Fiyatları nedir ? Eğer One x çok uyguna ise alınabilir. Yakın fiyatlarda ise series s alın derim.

Teşekkürler peki bir şey daha soracaktım, ithalatçı garantili olunca cihazda herhanhi bir şey çıkarsa garanti için nereye götüreceğim?

1 yıl Microsoft garantili oluyor ithalatçı garantili cihazlar. 1 yıldan sonra garanti kağıdında yazan firmaya gönderebilirsiniz. Ama ilk 1.yılında arıza verirse (inşallah vermez) Microsoft ilgilenecektir.

One X bir tık daha pahalı.

O zaman Series S kesinlikle.

Geri
Yukarı