Xbox Series S/X vs. PlayStation 5

• Konuyu başlatan ceku
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B

ceku

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni nesil konsol alacağım Nisan gibi ama şimdiden araştırma yapmaya başladım. Hangi konsolu önerirsiniz? Biraz ne düşündüğümden bahsedeyim. PES5 ilk etapta mantıklı gelmişti özel oyunlar söz konusu olduğu için bütçeme göre çok pahalı. Bu sebeple Xbox Series X mi Xbox Series S mi karar veremiyorum:. 1080p ekranda oynayacagim için Series S tavsiyesi aldım birçok yerden ama alanı 300 GB civarında. Alani az olduğu için Series S almaktan biraz çekiniyorum. Xbox Series X alınır mı Gamepass özelliği çok iyi olduğunu okudum ve duydum.

Daha önce konsol kullanmadım, 300GB hemen dolar mı bilmiyorum ama o kadar hızlı dolmaz bence. Oynayıp bitirdiğiniz oyunu silersiniz. Series S iyidir.

Dostum konsol seçmendeki kriterleri daha detaylı anlatmalısın öncelikle yeni nesil olmak zorundamı ya da özel oyunlar senin için ne kadar önemli bir de Microsoft'un çıkardığı ürünü unutma gibi bir huyu vardır Xbox almayı düşünüyor isen biraz bekle derim.

Merhabalar. Yeni nesil konsol alacağım Nisan gibi ama şimdiden araştırma yapmaya başladım. Hangi konsolu önerirsiniz? Biraz ne düşündüğümden bahsedeyim. PES5 ilk etapta mantıklı gelmişti özel oyunlar söz konusu olduğu için bütçeme göre çok pahalı. Bu sebeple Xbox Series X mi Xbox Series S mi karar veremiyorum:. 1080p ekranda oynayacagim için Series S tavsiyesi aldım birçok yerden ama alanı 300 GB civarında. Alani az olduğu için Series S almaktan biraz çekiniyorum. Xbox Series X alınır mı Gamepass özelliği çok iyi olduğunu okudum ve duydum.
Series S iyidir.

Şimdi 1080P kullanıyorsunuz ama ileride 4K'ya geçecek misiniz mesela? Konsolu alayım nesil sonuna kadar gitsin diyorsanız Series X alın. Eğer ileride PS5 alırım derseniz Series S almanız mantıklı olacaktır.

Eğer ki bütçe açısından sizi zorlamayacak ise tabi ki de Series X almak daha mantıklı ( S ile kıyaslamadan ötürü ps5 bütçe aştığı için sizi) ama derseniz ki çokta kasmayayım ama yeni nesil oyunlarada bi göz atarım çok fazla oyun yüklemem bitirdiğimi silerim diyorsanız Series s gayet makul bir konsol çoğu izlediğim yerde 5 triple a ve 3 tane bağımsız oyun yüklenildiği halde yer kaldığı söyleniyordu o kadar azımsanacak bir depolama değil tabi 1 2 sene sonra yetersiz kalabilir. Bende düşünüyorum bu aralar kararsızım ama ya hiç almayacağım ya da alırsam Xbox Series S alabilirim. Pc var ek olarak düşünüyorum nintendo fiyat olarakta iyi ama oyunları çok pahalı, birde drifting sorunuyla uğraşmak can sıkıcı olabilir herkes çok şüphe ediyor o durumdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı