Xbox Series S'i neden alacaksınız?

Abi ben de series X alacağım kuzenim İsviçre'den getirecek LGS'yi kazandığım için alıyor babam bence series s almak yerine biraz zorlayıp series X almak daha iyi tek farkı 4K değil mesela 2K 120 FPS konsolda 1080P oynasan FPS artar ama 4K 120 FPS konsolda 1080P oynasan daha çok artar yani görüntü değil iş Full ayarlarda bile oynarsın PUBG Valorant RDR2 GTA6 gibi oyunları.

Abi ben de series X alacağım kuzenim İsviçre'den getirecek LGS'yi kazandığım için alıyor babam bence series s almak yerine biraz zorlayıp series X almak daha iyi tek farkı 4K değil mesela 2K 120 FPS konsolda 1080P oynasan FPS artar ama 4K 120 FPS konsolda 1080P oynasan daha çok artar yani görüntü değil iş Full ayarlarda bile oynarsın PUBG Valorant RDR2 GTA6 gibi oyunları.

120 FPS üstünü bahsetmiyor hiçbir yerde. İleride güncellemelerle belki sağlarlar. 1080P bana yeterli. Benim maksimum Hertz ihtiyacımda 144 olur zaten. Yurtdışında getirme şansım olduğu için alıyorum yoksa almam. Çok fazla bütçe ayıramam zorlar beni. Ama direk klavye mouse desteği gelirse optimizeli PC mi satar X versiyonunu almayı bile düşünürüm. 2500'ler ideal bir telefon parası bile değil. Oynacağım oyun sayısında katarsak zaten X fiyatına geliyor. Bir yerlerde frene basmazsak bu rakam artabilir 😄 kişiye göre ihtiyacıan göre uygun olanı almak mantıklı. 4 k oyun oynatan cihazım olsa bu sefer ne yapıp edip 120 Hertz 4 k TV sanırım 8 9 bin tldir bunu almaya çalışıcam. Konsoldan daha pahalıya gelecek 😄

Aynen öyle ve optimizedir haberiniz olsun.
Ben de 1920x1080 120hz monitör g sync - Google Alışveriş bunu almak istiyorum

Bana mı danışıyorsun bilmiyorum ama en aşağı 27 inç almanı öneririm konsolda kullanacaksan eğer. Konsol daha çok TV'ye gider bana göre. Şart değil tabii ama monitör büyük olmalı. Bütçeye göre değişebilir ben bir süre bütçe için bekleyip Acer KG271CBMIDpx 27 inç 144Hz monitör aldım. 1400 TL'ye ama 1 yıl oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı