Xbox Series X alınır mı?

Bir de Microsoft Flight SIM gelecek sanırım, ya da geldi mi?
Hayır.

Hocam bir de klavye ve mouse desteği nasıl? R6, Fortnite, CoD gibi oyunları klavye ve mouse ile oynayabiliyor muyuz? Ne kadar konsol istesem de sanırım bu tip oyunlarda vazgeçemem ben klavye ve mouseden.
Vardı galiba ama aim desteği deniyor sanırsam, ondan var kol kullanınca.

Alınır Series S al diyenler olmuş ama Series S'in 2-3 yıl sonra oyunları stabil oynatıp oynatmayacağı belli değil.
Dostum 4K için Series X ne ise 1080p içinde Series S O, eğer ki 1080p için Series X alınıyorsa o alan kişinin çılgınlığıdır.

Öncelikle gamepass zaten alırsın ve ben şuan ekstra hiçbir para vermedim gamepassteki oyunlar bana daha 1 yıl gider. Crysis, halo, gears, control, titanfall, batman gibi bir sürü güzel oyun var. Eğer ultimate alırsan ea play de olur battlefieldin bütün oyunları ve star wars oyunlari gibi birçok güzel oyun daha oluyor. Klavye mouse takmayi (ayrı pc olduğu için fpsleri orda oynuyorum) hiç denemedim ancak desteği var yani takıp oynayabilirsin bir problem çıkmaz.

Çok teşekkür ederim. Ultimate almayı düşünüyorum.
Hayır.

Vardı galiba ama aim desteği deniyor sanırsam, ondan var kol kullanınca.

Dostum 4K için Series X ne ise 1080p içinde Series S O, eğer ki 1080p için Series X alınıyorsa o alan kişinin çılgınlığıdır.

Aim desteği ile oyun keyfi düşmez mi?

Elimde 3 GB RAM, 1 GB ekran kartı gibi özelliklere sahip eski bir bilgisayar var. Şu zamanda ekran kartlarının bu saçma fiyatı ve Xbox'un oyuncu dostu kampanyaları nedeniyle aklıma şu fikir takıldı:

Xbox Series X ve 27 inch 2K monitör alıp oyunları konsolda oynayacağım, gündelik ders vb. işler için de elimdeki bilgisayarı kullanacağım. Daha sonra daha iyi özelliklere sahip bir bilgisayar alacağım. Sizce mantıklı mı? Series S düşündüm fakat 512 GB SSD ile istediğim şeyleri yapamayacağım sonucuna ulaştım.
Dünyanın en güçlü konsolu.Rakibi PS5'i kas gücünde geride bırakıyor.2K monitör alacaksanız ve bütçeden artsın diyorsanız Xbox Series S'de alabilirsiniz.Ama verdiğiniz her kuruşa Xbox Series X değecektir.

PS5'i düşünmez misiniz ?
Bence düşünmesin.PS5 ben almazdım.Xbox Series X daha güçlü,game pass sayesinde bir sürü oyunu cüzi bir miktara sahip olunabiliyor...PS5 bence alınmaz.Aralarında yaklaşık 1000 TL var.Bu 1000 TL ne katıyor Xbox Series X'in üstüne?Daha güçsüz bir ekran kartı mı?Game Pass gibi Türkiye'deki bir nimetten faydalanamama mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı