Xbox Series X alınır mı?

Tekrar zam geleceği kesin değil. Neredeyse ömrünü yarılamış neredeyse kendine ait hiç özel oyun çıkmamış 4K 30 FPS berbat bir konsolu övüp durmayın artık. Fan boyluk yapıp milleti yanlış yönetmeyin.

Arkadaşlar siz kafayı mı yediniz? Niye bu konsol ve oyun konularında sizin görüşünüzden olmayan görüşlere böyle saldırıyorsunuz? Bunun tek bir doğrusu yok ki. Ne demek ömrünü yarılamış sen mi karar veriyorsun buna? Yahu benim kim olduğumu bile bilmiyorsun gelmiş fanboy diyorsun birde cidden ilginçsiniz.

Bir ilan daha var ilgimi çeken. Cihaz arıza yapmış adam servise göndermiş. 6 bine yakın para ödemiş Microsoft sıfır olarak yeni bir tane göndermiş. O da yaklaşık 18 bin TL. Almanya'dan gelenin iki kolu var ama o beni cezbetti. Ayrıca internetten biraz baktım Xbox'larda garanti sadece alındığı ülkede geçerliymiş. Bilen varsa…

Oynanabilseydi PC çok daha mantıklıydı.

Hocam TV'den oynamak istiyorum :D.

Arkadaşlar siz kafayı mı yediniz? Niye bu konsol ve oyun konularında sizin görüşünüzden olmayan görüşlere böyle saldırıyorsunuz? Bunun tek bir doğrusu yok ki. Ne demek ömrünü yarılamış sen mi karar veriyorsun buna? Yahu benim kim olduğumu bile bilmiyorsun gelmiş fanboy diyorsun bir de cidden ilginçsiniz.

Arkadaşın sitemi sana değil zaten PS5'e ve Sony'e çünkü hala daha çıkışının üzerinden 3 yıl geçmiş olmasına rağmen oyun yok konsolda. Özel oyun sadece adamakıllı Spider-Man 2 var diyebilirsin ki o da grafikleri ilk oyundan hallice. PS5 şu dönemde alınması mantıklı bir konsol değil.

Hocam Xbox One sahibiyim kütüphanem geniş o yüzden Xbox istiyorum.

Bayağı fark var ya aralarında YouTube'da karşılaştırma videoları var. Televizyondan oynayacağım o yüzden kaliteli olması lazım göze batıyor yoksa.
Xbox One kütüphaneniz varsa Series X mantıklı olur. Xbox One neslinden kalan bazı oyunları FPS boost ile yeni nesilde 60-120 FPS oynayabilirsiniz 🙂.

Bir ilan daha var ilgimi çeken. Cihaz arıza yapmış adam servise göndermiş. 6 bine yakın para ödemiş Microsoft sıfır olarak yeni bir tane göndermiş. O da yaklaşık 18 bin TL. Almanya'dan gelenin iki kolu var ama o beni cezbetti. Ayrıca internetten biraz baktım Xbox'larda garanti sadece alındığı ülkede geçerliymiş. Bilen varsa…

Hocam TV'den oynamak istiyorum :D.
Garanti sadece alındığı ülkede değil diye biliyorum. Öyleyse bile muhtemelen garanti kurallarında değişiklik yapmışlardır.

Fransa'dan alınma Series S cihazım var ve 2 yıl garantili. Maalesef kontrolcüler 1 yıl garantili fakat benim için bir problem teşkil etmiyor.

Arkadaş PS exclusiveleri oynamadıysa PS5 alabilir onun dışında mantıksız evet.
2.el PS4 çok daha mantıklı olur neredeyse PS5'in sözde özel oyunlarının hepsi PS4'te de var. Exclusivleri başarılı olsa da Sony'nin Ps5 bu konuda aşırı berbat.

Garanti sadece alındığı ülkede değil diye biliyorum. Öyleyse bile muhtemelen garanti kurallarında değişiklik yapmışlardır.

Fransa'dan alınma Series S cihazım var ve 2 yıl garantili. Maalesef kontrolcüler 1 yıl garantili fakat benim için bir problem teşkil etmiyor.
Memnun musun hocam. Görüntü kalitesi benim için önemli hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Belki SS alıp bilgisayarımı yükseltebilirim.

2.el PS4 çok daha mantıklı olur neredeyse PS5'in sözde özel oyunlarının hepsi PS4'te de var. Exclusivleri başarılı olsa da Sony'nin PS5 bu konuda aşırı berbat.

PS oyunlarına merakım yok ya. Tek GoW var onu da izledim zaten :D.

Arkadaşlar siz kafayı mı yediniz? Niye bu konsol ve oyun konularında sizin görüşünüzden olmayan görüşlere böyle saldırıyorsunuz? Bunun tek bir doğrusu yok ki. Ne demek ömrünü yarılamış sen mi karar veriyorsun buna? Yahu benim kim olduğumu bile bilmiyorsun gelmiş fanboy diyorsun birde cidden ilginçsiniz.
Bir konsolun ortalama ömrü 7 yıldır. 3. yılını bitirmek üzere olan bir konsol halen kendine özel oyun çıkarmayı bırak 30fps üzerine çıkamıyorsa bunu savunan adamla dalga geçilir. Aksini beklemek mantık dışıdır.

Çoğu oyunu oynayamıyorum zaten. Read Dead redemotion oynayacağım hala onu bekliyorum. :D
30 FPS olduğu için mi oynayamıyorsunuz? Eğer sorun buysa dediğim gibi hocam benim oynadığım nerdeyse çoğu oyunda bu özellik var. İsterseniz destekleyen oyunların listesinin linkini bırakabilirim.

Geri
Yukarı