Xbox ve monitör önerisi

Series S 8. nesil konsolların bi' tık üstünde bu demek oluyor ki max. 3 sene Series S düzgün (Downgrade olmadan 60FPS) oyun oynatabilir o yüzden paraya kıyıp Series X almanızı öneririm, monitör konusuna arkadaşlar bakmış zaten.

O zaman garantisi olan uygun bir ikinci el Series S al geç çok takılma yanına da bir hdd alırsın tamamdır.
O zaman Series S alıp bir taşınabilir HDD bağlayıp daha çok destek geldiği için klavye mouse ile birçok oyunu oynayabilirsiniz.
teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ama 2. el kalem bile almaya tövbeliyim yani büyük ihtimal hem uzun vadede daha iyi olacağı için XSX + 2K monitör alırım.
Series S 8. nesil konsolların bi' tık üstünde bu demek oluyor ki max. 3 sene Series S düzgün (Downgrade olmadan 60FPS) oyun oynatabilir o yüzden paraya kıyıp Series X almanızı öneririm, monitör konusuna arkadaşlar bakmış zaten.
evet bana da o yönden mantıklı geliyor teşekkür ederim. ulan konu dışı ama daha dün biri 4k diğeri 6k iken şuan iki katı fiyatlarına çıkmaları çok üzüyor insanı. neyse arkadaslar kim okuduysa yazdıysa teşekkür ederim iyi geceler.
hocam peki XSX de hdmi 2.1 var aldığım monitörde 2.0 var bi sıkıntı çıkarır mı?
@Nyaan_Neko

Son düzenleme:
PC fiyatlarının başını alıp gitmesi yüzünden Xbox almaya karar verdim. Ama çok seçenek arasında kaldım.
Biri; Series X ve 2K 144Hz 1ms bir monitör,
Diğeri; Series S ve 2K 144Hz 1ms bir monitör. Aslında bu monitörler yerine 1080p monitör de alınabilir evet ama ileride bir PC toplarsam daha iyi olur 2K monitör. Ayrıca yukarıdaki ilk seçenek bütçemi biraz zorlar bana kalsa Series S alıp bir de dediğim özellikte bir monitör alırım ama tek sıkıntım Series S'in depolamasının az olması. Yani sizce bir sıkıntı olur mu bu? Yoksa paraya kıyıp mecbur XSX mi almak gerekir?

Series S alacaksanız sizi anlarım ama xsx alacaksanız özel değilse nedenini sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı