Xbox vs PlayStation 5

30 FPS native verir ben 60 FPS hakkında konuşuyorum bence sen oyunların isimlerini ver öyle tartışalım gereğince araştırdım ben emin ol.
Hocam ben en başından beri 30 diyordum😀60 veren zaten az. Öyle güç yokki bunlarda. Ben 1080p 60 oynamaktansa 4k sabit 30 u tercih ederim.

El analista de bits abonesiyim ve bildirimler açık her zaman video atsa oyunların görüntülerine bakarım en az son 9 aydır attığı hiçbir videoda native 4k göremedim.
Hocam adam 4k paylaşmıyor olabilir mi?😅

Hocam ben en başından beri 30 diyordum😀60 veren zaten az. Öyle güç yok ki bunlarda. Ben 1080p 60 oynamaktansa 4K sabit 30'u tercih ederim.

Hocam adam 4K paylaşmıyor olabilir mi?😅

Olayın video çözünürlüğüyle alakası yok videoda upscaled edildiği görüntüyü ve native çözünürlüğünü gösteriyor hiç mi en analista de bits izlemedin. :D

Nesli nasıl götürecek. Geri çekiyor. Bari 4K olsa. O da değil ki. Hadi 4K olsa neyse. 1080P'yi geriye atıp 4K ya geçiş devrindeyiz şu anda. O bunu geri atıyor.

Bak bu konsol zaten 4K destekliyorum diye çıkmıyor 4K istiyorsan Series X'ya da PS5 al konsollar zaten şu an 4K açamıyor ki çok övdüğünüz PS5 Hogwarts Legacy de 4K açamıyor ama Series S zaten sana 4K diye bir vaat sunmadığı için Series S'te asla böyle bir konuyu tartışmayız.

FSR3 ve frame generation konsollara gelecek, çözünürlük hakkında o kadar endişelenmeye gerek yok bence. Frame generation nasıl olacak bilmiyorum ancak umarım işe yarar. Akıcılığı etkilemediğini söyleyenler var, 60FPS adı altında 30FPS oyun oynatmazlarsa iyi.

Olayın video çözünürlüğüyle alakası yok videoda upscaled edildiği görüntüyü ve native çözünürlüğünü gösteriyor hiç mi en analista de bits izlemedin. :D
Hocam izlemedim. Oyunları twitterdan takip ediyorum.
Bak bu konsol zaten 4K destekliyorum diye çıkmıyor 4K istiyorsan Series X'ya da PS5 al konsollar zaten şu an 4K açamıyor ki çok övdüğünüz PS5 Hogwarts Legacy de 4K açamıyor ama Series S zaten sana 4K diye bir vaat sunmadığı için Series S'te asla böyle bir konuyu tartışmayız.
Hocam onlar sunamıyor olabilir. Ama sunanlar das 4k 30 sunuyor. Ama 4k 60 olarak gran turismo 7 var mesela.

FSR3 ve frame generation konsollara gelecek, çözünürlük hakkında o kadar endişelenmeye gerek yok bence. Frame generation nasıl olacak bilmiyorum ancak umarım işe yarar. Akıcılığı etkilemediğini söyleyenler var, 60FPS adı altında 30FPS oyun oynatmazlarsa iyi.
Hocam zaten her konsol şu an fsr3 e bağlı. O patlarsa konsollar patlar.

Hocam izlemedim. Oyunları Twitter'dan takip ediyorum.

Hocam onlar sunamıyor olabilir. Ama sunanlar das 4K 30 sunuyor. Ama 4K 60 olarak Gran Turismo 7 var mesela.

Hocam zaten her konsol şu an FSR3'e bağlı. O patlarsa konsollar patlar.

FSR 3 patlarsa gerçekten konsollarda patlar FSR 3 patlarsa ben konsolumu satıp PC geçeceğim.

Arkadaşlar merhaba. Bu iki konsoldan birini düşünüyorum. Sizce hangisi daha avantajlı olur? Aradığım özellikler oynayacağım oyunlar.
Öncellikle ben grafiğe görüntü kalitesine önem veririm ve yeni çıkan oyunları oynarım Starfield GoW The Last of Us gibi yeni çıkmış ve çıkacak olan yüksek seviyedeki oyunları Extreme grafiklerde artı RTX açık şekilde en akıcı oynamak istiyorum sizce bu açıdan hangisi daha mantıklı ayrıca abonelik açısından da avantajlı olsun bu tarz yeni oyunları abonelik sayesinde makul fiyata hepsini oynayabileyim. Kısacası abonelik kütüphanesi çeşitli olsun.
Hocam bunla ilgili bir konu yazmistim "Hangi konsol markası daha iyidir" diye isterseniz oraya gidip okuyup bakabilirsiniz

Geri
Yukarı