Xbox vs PS

rasitsahin

Femtopat
Daha fazla  
Konsol tecrübem yok çok bilgili değilim, ona göre yardımcı olursanız sevinirim. Xbox X series veya PS5 almayı düşünüyorum. İkisi içinde soruyorum, Steam'deki oyunları oynayabiliyor muyuz? Ve bilgisayar ile uyumlu olması önemli diye düşünüyorum, Xbox daha mı uyumlu olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uyumlu olması dediğiniz tamamen ölü bir yatırım PC varsa Xbox tamamen gereksiz bir alet ve şu anda halende gereksiz bir alet olacak. Özelliklerin neredeyse tamamı PC de olan bir yeşil temalı Windows sadece Xbox.

Steam'deki oyunları oynayamazsınız. Xbox'la PC oyununda uyumlu olduğu yönler var ancak inanın değmez. Xbox'a çıkan bütün oyunlar halihazırda PC'ye zaten geliyor. PS5 daha iyi bir tercih olur.

Konsol tecrübem yok çok bilgili değilim, ona göre yardımcı olursanız sevinirim. Xbox X series veya PS5 almayı düşünüyorum. İkisi içinde soruyorum, Steam'deki oyunları oynayabiliyor muyuz? Ve bilgisayar ile uyumlu olması önemli diye düşünüyorum, Xbox daha mı uyumlu olur.

Steam'deki oyunları eğer PC'ye özel değilse elbette konsolda da oynayabiliyorsun onların da mağazalarına çıkıyor çünkü. Bilgisayarla uyumlu derken daha açar mısın? İki konsolun da oyun oynatma kalitesi birbirine çok yakın burada senin oyun zevkin devreye girecektir bunu da belirtirsen net bir seçenek gösterebiliriz.

Steam'deki oyunları eğer PC'ye özel değilse elbette konsolda da oynayabiliyorsun onların da mağazalarına çıkıyor çünkü. Bilgisayarla uyumlu derken daha açar mısın? İki konsolun da oyun oynatma kalitesi birbirine çok yakın burada senin oyun zevkin devreye girecektir bunu da belirtirsen net bir seçenek gösterebiliriz.

Sanırım tarz olarak kast ediyor. Xbox daha PC oyuncularını odak alırken PS daha çok konsolcular için.

Sanırım tarz olarak kast ediyor. Xbox daha PC oyuncularını odak alırken PS daha çok konsolcular için.

Yani o açıdan öyle ayrıyeten Game Pass sistemini hem konsolunda hem PC'sinde de kullanabiliyor. Eğer kastettiği buysa evet Xbox daha önde PC açısından. Ayrıca kontrolcüsünü de PC'ye bağlamak daha kolay Windows ile birebir uyumlu olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı