XCloud'un gereğinden fazla gecikmesi var

Harpocrates

Hectopat
xCloud web sitesine giriyorum, VPN'i kapatıyorum ve oyuna giriş yapıyorum. Gamepad her şey çalışıyor fakat internet hızı gayet iyi olduğu halde (GeForce NOW ile EU sunucusunda oyun bitirebiliyorum) XCloud'da inanılmaz bir tepki gecikmesi var.

Bir yön tuşuna bastığımda bazen hiç algılamıyor bazen de 5-10-15saniye sonra cevap veriyor, gamepad Xinput destekli hiçbir sorunu yok zaten de algılıyor.

Öte yandan Mobile girdiğimde gayet normal bir oynayışla karşılıyor bu tarz gereğinden fazla tepki gecikmesi hiçbir şekilde almıyorum. Sadece PC'de oluyor. İnternet 16/mbps ve gayet yeterli

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında 720p bir video izlermiş gibi görüntü alıyorum
Tahmin etmiştim. Gözünüze yazık, oynamayın daha iyi. Oyunun açılması yada 720p’ye yakın seviyede görüntü almak servislerin sizde düzgün çalıştığını göstermez ki bunlar bir kriter değil zaten. Bence 720p yakın bir çözünürse oyun oynayacağım diye kendinizi heder etmeyin.

Tahmin etmiştim. Gözünüze yazık, oynamayın daha iyi. Oyunun açılması yada 720p’ye yakın seviyede görüntü almak servislerin sizde düzgün çalıştığını göstermez ki bunlar bir kriter değil zaten. Bence 720p yakın bir çözünürse oyun oynayacağım diye kendinizi heder etmeyin.
Ben çok net ve keskin görüyorum, çünkü ekran 900p zaten, 900p aldığım için hiçbir sorun yok, sandığınızdan daha keyifli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı