xDrive 15'li alınır mı?

Bütçe
1700 TL

alkan gül

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
özel güvenlik görevlisi
1700'e kadar bütçem var. Ama önemli olan bütçeden çok merakım şu. xDrive 15'li modeline baktım ama boy kilo sorusunun cevabını kendimce alamadım. 1.90 boyun var kilom 115. bu koltuğu alsam memnun kalır mıyım? XMAX X3 modelini düşündüm fakat yorumlar veya şikayetlerden dolayı şimdilik vazgeçtim. Bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

İndirimden cidden haberim yoktu. Önce onun için teşekkür ederim. Fırtına modelini trendyol üzerinden siparişini verdim. 1.9k fiyatı vardı normalde. Ben 6 taksitle 1.8 k ya aldım. Elime ulaşınca deneyip buraya aktarırım gördüklerimi.

İndirimden cidden haberim yoktu. Önce onun için teşekkür ederim. Fırtına modelini trendyol üzerinden siparişini verdim. 1.9k fiyatı vardı normalde. Ben 6 taksitle 1.8 k ya aldım. Elime ulaşınca deneyip buraya aktarırım gördüklerimi.
Hayırlı olsun. Gelince inceleme yaparsınız forumdaki arkadaşlara faydası dokunur.

Hayırlı olsun. Gelince inceleme yaparsınız forumdaki arkadaşlara faydası dokunur.
Teşekkür ederim. En iyileri hepinize nasip olur umarım. Mutlaka yazacağım.
koltuk geldi . kurulumu bir tık can sıktı çünkü zordu bence . kolçaklar çok hafif dokunuşla dahi oynuyor . bu rahatsız etti . boyuna gelirsek ise çok iyi boy konusunda . 190 olmama rağmen 5-6 cm daha yüksek kalıyor . bel yastığı yeterli. sırtın dayandığı yerdeki dikişlerle yapılmış bombeler ciddi anlamda belinize sırtınıza masaj gibi geliyor. kolçakları sıkıntı yapmayacak boyu uzun ve kilosu yüksel olan arkadaşlara tavsiye ediyorum . bu ilk deneyimimdir . ilerideki tarihlerde tekrar bilgi geçerim diğer almak isteyen arkadaşlarda bilgilenir. umarım ben ve alan herkes sorunsuz kullanır

Son düzenleme:

Geri
Yukarı