xDrive 15'li alınır mı?

Bütçe
1000-2000
Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda oyuncu koltuğu almayı düşünüyordum. Bugün BİM'e gittim ve cama asılı 3 Haziran katoloğunda XDrive'ın bir koltuğuna rastladım. Sanırım model olarak xDrive 15'li. Sizce gelecek olan bu koltuk alınır mı? Bazı kişiler BİM, şok, A-101 gibi marketlere gelen teknolojik ve yüksek fiyatlı ürünlerin sıkıntılı, fabrika yanlışı ürünler olduğunu söylüyor. Doğru mu bu durum? Aslında bütçem 2300TL değil 1000-2000TL arası oyuncu koltuğu bakıyorum ancak BİM'e genelde piyasa fiyatından uyguna geldiği için gerçekten değecek bir ürün olduğunu düşünüyorsanız bütçemi zorlayacağım. Bunun yanı sıra 2000TL'ye kadar konforlu, çok amaçlı olarak ayarlanabilir koltuk önerilerinizi de bekliyorum.
-1.87 boy.
-68 kg
bim-03-haziran-2022-5.jpg

Son düzenleme:
Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, tavsiye ederim.

Fiyatı nasıl sizce?
Merhaba. Benim tercihim 150TL fazla vererek, kumaş yapıda, terletmeyecek, daha kaliteli olduğunu düşündüğüm bir koltuk oldu. Hawk C4 modelini tercih ettim. Deri koltukların kumaşlara yakın olduğu piyasada size de kumaş yapıda ürün önerebilirim.

Ben Calitte kullanıyorum. Sünger kalitesi olarak 1 numara diyebilirim. Daha önce xDrive kullanmıştım. Müşteri ilişkileri, ürün kalitelerinden memnun kalmadım.

Geri
Yukarı