xDrive Hira Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Bütçe
4999

sago0202

Centipat
Daha fazla  
2 gün önce Amazon'dan aldığım ürün geldi 10 dakikada kurulumunu yaptım.
Daha önceden xDrive Altay modeli almıştım aynı onun gibi.
Her zamanki gibi xDrive kalitesi ne olduğu belli olmayan koltuklara 5000₺ vereceğinize indirimdeyken bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ek olarak daha önceden sırt dayama yeri küçük vidaydı, hepsi gibi büyük vida yapmışlar.
Yaylı ve normal pul koymuşlar çok da sağlam olmuş.
Tek eksiği sitesinde bel desteği lastikli diyor ama lastik yok, lastik sadece boyun desteğinde var.

Amazon.com.tr

Video

Dosya Ekleri

• IMG_6115.jpg
    IMG_6115.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 446
Son düzenleyen: Moderatör:
Sünger kalitesi nasıl hocam genel olarak ? Ayrıca sorması ayıptır boy/kilo kaçtı sizin ? 190 boy 90 kiloyum. Geniş bir sırtım var. Amazon yorumlarında basen bölgesinden baskı yaptığını ve rahatsız ettiğini söylemişler sizde de aynı şekilde mi ? Son olarak benim ebatlarımda birisi sizce bu koltukta rahat eder mi ?

Son düzenleme:
Sünger kalitesi nasıl hocam genel olarak ? Ayrıca sorması ayıptır boy/kilo kaçtı sizin ? 190 boy 90 kiloyum. Geniş bir sırtım var. Amazon yorumlarında basen bölgesinden baskı yaptığını ve rahatsız ettiğini söylemişler sizde de aynı şekilde mi ? Son olarak benim ebatlarımda birisi sizce bu koltukta rahat eder mi ?
Süngeri iyi, 179 boy 95 kg yum, zaten ürün 130kg kadar destekliyor. Herhangi baskı yok zaten ilk günüm 1 hafta kullanmam lazım en az.
Bu arada zaten alıp kurarsın beğenmezsen iade edebiliyorsun.

2 gün önce Amazon'dan aldığım ürün geldi 10 dakikada kurulumunu yaptım.
Daha önceden xDrive Altay modeli almıştım aynı onun gibi.
Her zamanki gibi xDrive kalitesi ne olduğu belli olmayan koltuklara 5000₺ vereceğinize indirimdeyken bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ek olarak daha önceden sırt dayama yeri küçük vidaydı, hepsi gibi büyük vida yapmışlar.
Yaylı ve normal pul koymuşlar çok da sağlam olmuş.
Tek eksiği sitesinde bel desteği lastikli diyor ama lastik yok, lastik sadece boyun desteğinde var.

Amazon.com.tr

Video
Merhabalar hocam daha önceden Altay modeli alıp bununla ilgili konu açtığınızı gördüm iki ürünü kıyaslama yaparsanız sünger kumaş malzeme gibi ciddi bi fark mevcut mudur ?

Merhabalar hocam daha önceden Altay modeli alıp bununla ilgili konu açtığınızı gördüm iki ürünü kıyaslama yaparsanız sünger kumaş malzeme gibi ciddi bi fark mevcut mudur ?
Çok ciddi fark yok altay bel desteği ayarlabilir hirada sabit.
2.ise altay oturma yerinin önü çok yüksek bunun azcık yüksek.
3. Biri 12k biri 5k şuanda ( normal fiyatı +6200) yeni çıktığı için uygun bence zaten hirayı en iyi 3 modelin yanına koymuşlar.

Dosya Ekleri

• IMG_6097.jpeg
    IMG_6097.jpeg
    193,1 KB · Görüntüleme: 348
Süngeri iyi, 179 boy 95 kg yum, zaten ürün 130kg kadar destekliyor. Herhangi baskı yok zaten ilk günüm 1 hafta kullanmam lazım en az.
Bu arada zaten alıp kurarsın beğenmezsen iade edebiliyorsun.
Hocam 2 gün olmuş herhalde ufak tefek fikir sahibi olmuşsunuzdur. 2 günde yaşadığınız olumsuz bir durum oldu mu ? Bende siparişi geçeyim diyorum bugünden indirim bitmeden.

Hocam Warrior Scorpion 1K daha pahalı ama sanki bazı açılardan daha iyi gibi. Senin hiç fikrin var mı? Pek yorum göremedim. Zio yan markası dışında en azından.
Markayı ilk defa duyuyorum.
Pahalı dediğin zaten xDrive normal fiyatı 6.195₺ indirimli şuan amazonda 5K.
Ama diğer koltuğun billmediğimden yorum yapamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı