XDrive Hira vs Hawk G Chair

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Arkadaşlar selam. Bi oyuncu koltuğu alacağım. Boyum 1.94 kilom 100 sizce hangisini tercih etmeliyim? İkisi arasında kaldım.

Hawk markasını önermem daha önce deneyimlemiştim bence rahat değil genelde tüm modelleri birbirine benziyor zaten.

Videolarını izledim güzelde gözüküyor. Çekmedi değil.

Ben Hawk future Black kullanıyorum gayet memnunum bir ara benim hatam yüzünden bir yeri kırıldı onda da müsteri hizmetlerine söyledim wpden videolu yollarsam yardım edeceklerimi söylediler yollamadım gerçi daha ama sorun varsa sorabilirsin.

Hocam çok sertler ve konforsuzlar.

Belki sert onu daha rahat hissettiriyordur yumuşak bir şey arıyorsan bileme ama 100kg de yumuşak bir şeyde rahat volur musun bilmem.

Ben Hawk future Black kullanıyorum gayet memnunum bir ara benim hatam yüzünden bir yeri kırıldı onda da müsteri hizmetlerine söyledim wpden videolu yollarsam yardım edeceklerimi söylediler yollamadım gerçi daha ama sorun varsa sorabilirsin.
Ya normalde ben oyuncu koltuğu hastası bir insan değilim üç yıldır da zaten müdür koltuğu ofis koltuğu kullanıyorum bu zamana kadar ondan şikayetim yoktu ama artık yavaş yavaş ayakları kırılmaya başladı bir iki tanesini Değiştirdim ama artık çok fazla ses yapmaya başladı. Hem uzun süreli kullanım hem konfor olması açısından bu tarzda bir oyuncu arıyorum.

Ya normalde ben oyuncu koltuğu hastası bir insan değilim üç yıldır da zaten müdür koltuğu ofis koltuğu kullanıyorum bu zamana kadar ondan şikayetim yoktu ama artık yavaş yavaş ayakları kırılmaya başladı bir iki tanesini değiştirdim ama artık çok fazla ses yapmaya başladı. Hem uzun süreli kullanım hem konfor olması açısından bu tarzda bir oyuncu arıyorum.

Hawk'ın koltukları biraz daha sade tasarım olarak ama dediğin gibi 100kg sin bir de boyun var yumuşak bir koltuk zamanla çökme ve ezilme yapabilir Hawk'ı tavsiye ederim o yüzden zio oyuncu koltukları var onlardsa hemen hemen aynı fiyat banzında.

Geri
Yukarı