xDrive koltuk modellerinden hangisi iyidir?

• Konuyu başlatan A.E.G
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

A.E.G

Hectopat
Makaleler
1
XDrive'a bakıyorum şu anda kullanan varsa ya da daha önce araştırmış arkadaşlar aklınıza yatan, kulandığınız memnun kaldığınız veya öneribileceğiniz bir model var mıdır?
Benim aklıma 15'li kaldı.

Ben akdeniz modelini kullanıyorum yeni aldım zaten, baya bir araştırmıştım hangisini almalıyım diye akdeniz hakkında fazla bilgi bulamadım ancak yine de aldım, koltuk oldukça rahat tavsiye ederim.

Akdeniz'e +1. Yaklaşıl 1 buçuk 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum.

Tek sıkıntısı kolçaklar sabitlenmiyor. Yani yükseklik, ileri/geri vs ayarını yapıyorsunuz, masaya yönelmek için kolçağa tutunduğunuzda kolçak en ileri seviyede değilse ileriye doğru gidiyor.

İyi sosyaller.

Akdeniz'e +1. Yaklaşıl 1 buçuk 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum.

Tek sıkıntısı kolçaklar sabitlenmiyor. Yani yükseklik, ileri/geri vs ayarını yapıyorsunuz, masaya yönelmek için kolçağa tutunduğunuzda kolçak en ileri seviyede değilse ileriye doğru gidiyor.

İyi sosyaller.

Bu nasıl bir sorun tam olarak anlamadım rahatsız ediyor mu?

Ben alıştım, koltuğun diğer artıları bunu tolere ediyor.
Resim ekledim senin için. Kolçağa yüklenirsen, okun olduğu yönlere doğru gidiyor, çünkü sabitlemek için kilidi yok. Ama böyle insan gibi kolunu koyduğunda sıfır sıkıntı.

Koltuğu da öneririm, çok rahat.

Dosya Ekleri

• Kolçak.png
    Kolçak.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 77
Ben alıştım, koltuğun diğer artıları bunu tolere ediyor.
Resim ekledim senin için. Kolçağa yüklenirsen, okun olduğu yönlere doğru gidiyor, çünkü sabitlemek için kilidi yok. Ama böyle insan gibi kolunu koyduğunda sıfır sıkıntı.

Koltuğu da öneririm, çok rahat.

Büyük bir sorun değil mi? Sizce de. Bunu öğrenmem iyi oldu, bende koltuk alma arifesindeyim, iyi sosyaller.

Bence büyük bir sorun değil. Çünkü oyun oynadığınız zaman elleriniz klavye ve mouse'da oluyor.
Aşırı bir şey olması lazım, oyun sırasında kolçak ayarını bozmak için.

Ben Akıncı Gri/Siyah tercih ettim.
Bu sizin omuz genişliğinden kilo, boyunuza göre değişir tüm ürünlerin boy kilo ve en ölçülerine bakıp kendinize en uygun olanı tercih edin.

Ben akdeniz modelini kullanıyorum yeni aldım zaten, baya bir araştırmıştım hangisini almalıyım diye akdeniz hakkında fazla bilgi bulamadım ancak yine de aldım, koltuk oldukça rahat tavsiye ederim.
Boyunuz ve kilonuz nedir acaba benim boyum 1.82 ağırlığım ise 79 kilogram ve daha 14 yaşındayım ilerde bana sıkıntı çıkarır mı? İyi akşamlar.
Boyunuz ve kilonuz nedir acaba benim boyum 1.82 ağırlığım ise 79 kilogram ve daha 14 yaşındayım ilerde bana sıkıntı çıkarır mı? İyi akşamlar.

Boyum 1.80 kilom 82 tam istediğim şekilde koltuk. Başlangıçta ben boyun yastığı falan denk gelmez diye tereddütte kalmıştım ancak öyle bir sorun olmadı ayrıca ayarlanabiliyorda.

Geri
Yukarı