xDrive Sancak Oyuncu Koltuğu 1099 TL!

Bu koltuklar zaten bu Mart'ta 1250₺'ydi 1700₺'den gerçekten düşüyor olacağını sanmıyorum, almayı düşünenler için iyi fırsat.
Evet geçtiğimiz 29 Ekim'de de normalde 1499 lira olan fiyatını 1899 liraya çekip indirimle 1399 liradan satmışlardı. Yine de genele yaydığımızda uygun bir fiyat olmuş. İlgilenenler değerlendirebilir.

Bir koltuğun değeri bu kadar olmamalı be. Ama rahatlığına lafım yok onu deneyimlediğim zaman uyuya kalmışlığımı bilirim.

Bunların maliyeti vergi vb. dahil $70-90 arası değişiyor tanesi toplu anlaşma yaptığında. Tanıdık birisi bu koltuk işine girecekti, o da xDrive sahibi gibi Çin'e gitti görüşme yapmak için, bu tip koltuklar hep aynı oluyor malum 1-2 dizayn farklılığı dışında. Sonra mining patlayınca varını yoğunu rig kurmaya bastı.

Bunların maliyeti vergi vb. dahil $70-90 arası değişiyor tanesi toplu anlaşma yaptığında. Tanıdık birisi bu koltuk işine girecekti, o da xDrive sahibi gibi Çin'e gitti görüşme yapmak için, bu tip koltuklar hep aynı oluyor malum 1-2 dizayn farklılığı dışında. Sonra mining patlayınca varını yoğunu rig kurmaya bastı.

Gerçi 9 katını ödediğimiz için normal hocam ben de biraz sitem etmişim :D

Gerçi 9 katını ödediğimiz için normal hocam ben de biraz sitem etmişim :D

Fahiş fiyata satıyorlar çok yalnız. O yayıncıya hediye et, buna reklam için para ver, maksimum kar elde et derken 700 TL maliyeti olan koltuk 1500 TL'den etiket görüyor. Şu Sancak modeli örneğin en ucuzlardandır, 1100 TL indirimli değil de klasik fiyatı olsa tertemiz olur.

Fahiş fiyata satıyorlar çok yalnız. O yayıncıya hediye et, buna reklam için para ver, maksimum kar elde et derken 700 TL maliyeti olan koltuk 1500 TL'den etiket görüyor. Şu sancak modeli örneğin en ucuzlardandır, 1100 TL indirimli değil de klasik fiyatı olsa tertemiz olur.

İnşallah fiyatlar bir normalleşme dönemine girer ya.

Geri
Yukarı