xDrive Toryum oyuncu koltuğu 1999 TL!

Screenshot_20220816-160450~2.png

Alıcak kişiler boy kilo uygunluğuna bakmayı unutmasın.

Toryum modelmiş yeni gördüm. 170'ten uzunsanız almayın cidden minicik koltuk, Tekzen'de gördüm diye hatırlıyorum.

Hocam boyum 1.78 ama sürekli uzuyorum bu koltuk sıkıntı çıkarır mı?
Ben olsam almazdım, kilo kapasitesi bile az. Boyunuzun uzamasıda durmamış ne kadar uzayacağı belli olmaz hem.
Hocam çok sağ olun, boyum 1.80 yani almamalı mıyım ki acaba?
Küçük duruyor koltuk, denemeden bir şey denilemez ama bence uygun olmaz.

Baksana şunun güzelliğine.

Adı oyuncu koltuğu olmasa fiyatı yarı yarıya olurdu.
Attığınız koltuk çok dikkatimi çekti ve beğendim bütün yorumları da olumlu, fiyatıda günümüze göre çok iyi siz daha önce kullandınız mı sizce alayım mı önerir misiniz?

Attığınız koltuk çok dikkatimi çekti ve beğendim bütün yorumları da olumlu, fiyatıda günümüze göre çok iyi siz daha önce kullandınız mı sizce alayım mı önerir misiniz?
Site çok kötü gibi geldi ama tecrübesi olan arkadaşlar varsa ve site güvenilirse alınır gibi duruyor sade sevenler için. :)

İllaki bulursunuz, benzeri patron koltukları vardı iş yerinde molada kapan oturuyordu al battaniye uyu üstünde, büyük ve ağır koltuklar harika derecede rahatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı