xDrive Sancak vs. xPrime King Fabric

Üstat xprime king modeli geldili memnun musunuz acaba?

Merhaba;

Bende sipariş verdim ve 10 gün içinde geldi.

Koltuğa gelecek olur isek daha önce normal bir ofis koltuğu kullanıyordum. Belim boynum ve üst baldırımda ağrı oluyordu oturduğum süre 3 4 Max 5 saat falan oluyor. İnanın ben bu kadar farke edeceğini düşünmüyordum. Ben dik ve biraz geriye yaslanarak oyun oynayan biriyim dik oturdum ne boyun ağrısı ne baldır ne de bel ağrısı yaşadım belki diğer markalar daha iyi olabilir ama ilk Game koltuğum ve çok memnunum tavsiye ederim alırsanız pişman olmazsınız gömmek gibi olmasın ama xDrive koltuğa 1500TL vereceğinize bir değerlendirin bu markayı diyorum çok rahat oturma alanı sunuyor rahat ediyorsunuz daha nedeyim deri kalitesi ve sünger kaliteside çok iyi.

Tüm her yer yılbaşı indirimi yaparken, "2099 TL değil, 1499 TL" olan fiyat etiketini "2299 TL değil, 1699 TL" olarak değiştirdiler. Arada kaldığım diğer markada tam tersine 300 TL indirim yaptı. Niye indirim yaptı gibi gözükerek zam yapan bir firmadan alayım ki ben şimdi koltuğu? Alanlara hayırlı olsun.

Ben xprime king fabric aldım. Bana gelen üründe iki bölgede sorun var. Kendilerine yazılı ve görsel bildirdim. İki gün olacak. Bakalım bu hatayı giderecekler mi.....

Çözüm sundular mı? 3 gün oldu sanırım. Ne gibi problemler var üründe?
Çözüm sundular, oturağında bazı hatalar gözüme çarpmıştı ve sağ kolçağında batıklık vardı. Durumu bildirdim yenisini gönderecekler. Hazır olmayıp sipariş üzere üretim yapıldığından gelmesini bekliyorum. Geldiğinde son durumu paylaşırım.

Oturağındaki sıkıntı neydi hocam?
Ön kısımdaki dikişli alanın dikiş şekli sağa doğru yamularak gitmiş, acaba hiç mi gözü yoktu bunu yapanın bilmiyorum. Ve oturunca sağ baldıra gelen sünger destek kısmının süngerinin sol taraf ile simetrik olmadığını ve derinin o sağ tarafta gevşek durduğunu fark ettim. Yine o sağ destek kısmının uç köşesinde potluk vardı halbuki sol tarafı kaymak gibi yapmışlar. Ve sağ kolçağında batıklık vardı. Bunların yenisini göndereceklerini söylemişlerdi. Bir haftayı geçiyor. Bu hafta içi gelmesini bekliyorum artık. Ama rahat mı dersen evet net rahat.

Ön kısımdaki dikişli alanın dikiş şekli sağa doğru yamularak gitmiş, acaba hiç mi gözü yoktu bunu yapanın bilmiyorum. Ve oturunca sağ baldıra gelen sünger destek kısmının süngerinin sol taraf ile simetrik olmadığını ve derinin o sağ tarafta gevşek durduğunu fark ettim. Yine o sağ destek kısmının uç köşesinde potluk vardı halbuki sol tarafı kaymak gibi yapmışlar. Ve sağ kolçağında batıklık vardı. Bunların yenisini göndereceklerini söylemişlerdi. Bir haftayı geçiyor. Bu hafta içi gelmesini bekliyorum artık. Ama rahat mı dersen evet net rahat.
hocam gevşek olan kısımla alakalı dönüş oldu mu peki? geçmiş olsun...

Geri
Yukarı