XenForo 2 Hayırlı Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu üçü dışında Dimension temasında bir problem yok sanırım. Bookmarks ne anlamadım. Calendar kısmına girmeye çalışınca ise yetkiniz yok diyor.

Bookmarks konulari favorilere almaya yarayan bir fonksiyon.
Calendar ise etkinlik vs. yaratmaya yariyor. Örnegin 1 Nisan 2018 Dead by Daylight oynama etkinligi olusturma ve bunu duyurma icin. :)

Sonradan gelen Edit: Facebook ile giris yapamayan kullanicilar beklesinler bence, yönetimin FB apilerini degistirmesi gerekebilir.

Önemli rehber konularını yer imlerine klasör şeklinde kaydetmiştim. Bookmarks işimi kolaylaştıracak.

UI.X 2 Dark temasında gözlemlediğim bazı yazım hataları ve görseller.

Screenshot_2.png

Screenshot.png

Arkadaşlar her değişiklik insana ilk başta tuhaf gelir. "Eskisi daha iyi idi ya." Daha durun ne kadar geçmiş üstünden. Elbette hemen adapte olamazsınız. Biraz bekleyin. Sonuçta ellerinden gelenini en iyisini yapmaya çalışan bir ekip var. Ben hayırlı olsun diyorum. :) Sanırım şu an gözüme ilk takılan falso, sitenin yavaşlamış olması. Henüz yeni geçildiği içindir diye düşünüyorum. Yorumları okuyup öyle mesaj yazayım dedim, 3 sayfa gezinirken kanser oldum. :D

Ben de eskiyi özlüyorum. Her şey kontrol altındaydı. Tadilattan önceki Xenforo dizaynına geçemez miyiz bi' süreliğine?

Ben de eskiyi özlüyorum...

Ama geri dönüş yok. Windows 10'un üstüne Windows XP kurulur mu?

Temalar hoş olmuş. Emojilerde eski kocaman gülen yeşil gülücük emojisi yok. Onu geri getirebiliyor musunuz?

Her tema değişikliğinde yabancı hissediyor insan kendini, Donanımhaber'de gibi hissediyor :) Ama sonradan sonraya alışıyor, bırakamıyorlar. Buna da alışırız elbet :)

Ağa duydum geldim. Tek kelimeyle müthiş olmuş. :sinsi:

Hele ki Dark Theme olması ise hayranlık duyulası. :aşk:

Ellerinize sağlık sevgili yönetim... ^_^

Ayrıca puronun ve penguenin duruyor olması beni sevindirdi açıkçası. :puro:

Ama ıslık hiç olmamış. :ıslık: :penguen:

Sakız mı patlatıyor, nedir yani?? :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı