Xenforo Lisans Alımında 3D Secure Limit Sorunu

teodoros

Decapat
XenForo lisansı almaya çalıştığımızda şöyle bir sorun yaşıyoruz. Akbank kart ile ödeme yaptığımızda şu hata mesajı geliyor "3D Secure kullanmadan yapabileceğiniz günlük toplam yurt dışı alışveriş tutarınız 500 TL'dir.".
Bu tutar üzerindeki işlemlerde 3D Secure kullanmalısınız.

Bankayı aradım, limitiniz 4.000 lira ancak 3D Secure işlemi bizlik değil. Limit onlar ile ilgili diyor. 3D secure bir işletme mi nedir çözemedim. Xenforo'ya ulaştım, 3D desteğimiz yoktur başka kart ya da Paypal ile ödeyin diyor. Ben nasıl bir yol izlemeliyim? Öyle kalakaldık, başka kartımız da yok.

Ben lisansı PayPal ile alıp yine PayPal ile lisans yenileme ücretlerini ödüyorum. Garanti Bonus kartım bağlı PayPal'a. Başka kartla deneyin. Olmazsa yardımcı olabilirim belki 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bankamatik kartlarının normalde 3D Secure özelliği olmayan yerlerden alışveriş yapmama gibi bir huyu var. Bazı bankaların 500 TL ya da daha farklı bir sınırlaması olmuş olabilir. Ancak daha üstü tutarlar için her zaman kredi kartı gerekir.

Bankanın sanal kart hizmeti var ise mobil uygulama üzerinden bir adet sanal kart oluşturun. Ödemenizi o sanal kart ile gerçekleştirin.

Ben lisansı PayPal ile alıp yine PayPal ile lisans yenileme ücretlerini ödüyorum. Garanti Bonus kartım bağlı PayPal'a. Başka kartla deneyin. Olmazsa yardımcı olabilirim belki 😊

peki Recep bey, Akbank hesabınız var ise ben size havale geçip xenforo giriş bilgilerimi versem bu nacizane üyenize lisans alma konusunda yardımcı olur musunuz :) Sizin elinizden alınan lisansı herkese anlatırım artık Recep Baltaş imzalı diye, şimdiden inanamıyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı