Xeon X3440 CPU boşta 25-35 derece normal mi?

Darkbey

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, stok işlemci soğutma üzerinde modifikasyonlar yapıyorumda. Bu çekirdekler bana çok ısınıyor gibi geldi. Boşta iken normal bir şey mi 25-35 derece çekirdek sıcaklıkları?
Termal macunu yeniledim.

en düsük sicaklık.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalinde altı mükemmel sıcaklıklarınız var işlemciler yaklaşık 100 dereceye kadar dayanabiliyorlar troll konu mu?

Normalinde altı mükemmel sıcaklıklarınız var işlemciler yaklaşık 100 dereceye kadar dayanabiliyorlar troll konu mu?

Bu Technopat modlarının PC bileşen bilgileri kısıtlı herhalde ben başlığa çekirdek sıcaklığından bahsetmiştim bunlar CPU'nun kendi sıcaklığı olarak değiştirmiş modlar trol herhalde hocam.

Hava bile ondan daha sıcak yav!
Klima mı koydunuz kasaya?
O işlemcinin o kadar serin çalışması çok zor.

Uzay montaj halinde şu anda stok fan takılı üzerinde modifikasyon 5-6 cm uzunluğunda stok fanın üzerine geçecek plastik boru ve o borunun üstüne 2 adet kasa fanı + 1 adet 12cm fan var oluşan hava borunun içinden geçip stok soğutucunun üstüne vuruyor + hava avantajı sağlıyorum (şu sıralar boşta olduğum için yapıyorum böyle fantezileri) fakat çekirdek sıcaklığı 25-35 arası 2 sekme Chrome açıyorum 40-45 falan değişiyor.

Geri
Yukarı