XFX RX570 8 GB 89 derece oluyor

Eğer arkadaşların dediklerini yaptın hala da sıcaklıklar dediğin gibiyse senin kart iflah olmaz hocam. Arkadaşımda RTX 2070 vardı onun kartı da boşta 60 derecelerdeydi, oyunlarda kasaya dokunamıyordu. Soğutmasından ziyade üretim hatalı gibi duruyor kartın. Veya ne deniyorsa artık bu durumuna, teknik bilgisi olan biri aydınlatırsa iyi olur.

Eğer arkadaşların dediklerini yaptın hala da sıcaklıklar dediğin gibiyse senin kart iflah olmaz hocam. Arkadaşımda RTX 2070 vardı onun kartı da boşta 60 derecelerdeydi, oyunlarda kasaya dokunamıyordu. Soğutmasından ziyade üretim hatalı gibi duruyor kartın. Veya ne deniyorsa artık bu durumuna, teknik bilgisi olan biri aydınlatırsa iyi olur.

İki kere değişmesine rağmen hala aynı probleme sahibim bütün seride sıkıntı var galiba.
Boşta iken durum bu fanları Max RPM yapınca 42'nin altına inmiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-04_183429.png
    resim_2021-08-04_183429.png
    840,6 KB · Görüntüleme: 29
termal macunu yaklaşık 1 ay önce değiştim iki tane önde bir tane arkada fan bulunuyor biostanda fanları son hızına aldım kasa temizliğini yapalı yaklaşık 2 hafta oluyor

Yok hocam masaüstü

Undervoltlu bu halde çözüm bulamıyorum hiçbir yerde.

Kasada ki bütün fanlar en yüksek hızda çalışıyor ve kapağıda açık vaziyette
Termal macun hangi markaydı ?
Kronik sorunlu bir kart.
Kronik sorunu bir tek Wattman hatası onun harici marka ile alakalı XFX'in soğutması iyi değil. Her ürettiği kart ısınıyor. Bence kullanılan macun dandik bir şey veya soğutucu bloğu yanlış montelendi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı