Elektronik XFX Speedster MERC 310 AMD Radeon RX 7900 XT - 19.699,00 TL

İncelemeyi görmemiştim, evet 2021 ortalarından beri bu kartı kullanıyorum. 6800XT gerçekten nokta atışı bir seviye ki kullandığım kartta en beğendiğim özellik inanılmaz sessiz ve soğuk. Resident Evil 4 Ultra ayarlarda dahi sıcaklık 58 derecenin üstüne geçmiyor. İmkanım olduğu sürece sıvı soğutmalı kart almaya devam edeceğim. Dünkü 7900 XT kampanyası güzel fiyattı ama benim için hala geçmek için yeterli değil.

Eliniz de olan kart nedir?

Güzel kart. 7900 XT ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Sürücüleri Full kurulum yapınca WattMan sorunu ortaya çıkıyor, minimal kurulum yapınca sorun yok. Bende aylardır minimal kurulum kullanıyorum ve WattMan hatası yaşamadım aylardır.

WattMan denilen illetin AMD sürücülerinden çekilmesi lazım. WattMan ile yapacağınız ayarları zaten Afterburner falan kullanarak yapabiliyorsunuz.

Ben de yeni sipariş geçtim bu kartı dün gece bakalım nasıl çıkacak ama wattman konusunda haksızlık yapmışım önceki bir yorumumda. Elektrik kesilerek PC her kapandığında amd wattman hatası verip ayarları sıfırlıyor. Muhtemelen hata kendisinde olabilir diye düşünüp PC açılsın diye yapıyor. Son aldığım wattman bildirimlerinin hiç biri ekran kartı sebepli değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı