Elektronik XFX Speedster MERC 310 RX 7900 XTX Black 25.999 TL!

Hocam konudan alakasız imzanızda sistemin yazıyor maşallah ta ekran kartınız yok yazmayı mı unuttunuz yoksa alacak mısınız merak ettim gözüme çarptı 😃

Hocam konudan alakasız imzanızda sistemin yazıyor maşallah ta ekran kartınız yok yazmayı mı unuttunuz yoksa alacak mısınız merak ettim gözüme çarptı 😃
Evet hocam ekran kartım yok şuan. Kendi sistemimi sattım ve bunları aldım. 4080 ya da 7900 xtx alacağım. Her yerden fikir edinmeye çalışıyorum. Aynı zamanda bu iki karta yakışacak bir monitör de arıyorum. Her ikisi için de ayrı konu açtım :D Diğer konular üzerinden de bakınıp fikir edinmeye çalışıyorum.

Evet hocam ekran kartım yok şu an. Kendi sistemimi sattım ve bunları aldım. 4080 ya da 7900 XTX alacağım. Her yerden fikir edinmeye çalışıyorum. Aynı zamanda bu iki karta yakışacak bir monitör de arıyorum. Her ikisi için de ayrı konu açtım :D diğer konular üzerinden de bakınıp fikir edinmeye çalışıyorum.

Hocam arada 5K fiyat farkı var. RX 7900 XTX'in VRAM avantajı var. Ancak çok detaylı bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım.

Evet hocam ekran kartım yok şuan. Kendi sistemimi sattım ve bunları aldım. 4080 ya da 7900 xtx alacağım. Her yerden fikir edinmeye çalışıyorum. Aynı zamanda bu iki karta yakışacak bir monitör de arıyorum. Her ikisi için de ayrı konu açtım :D Diğer konular üzerinden de bakınıp fikir edinmeye çalışıyorum.
7900 xtx alın bana kalırsa.

Hocam arada 5K fiyat farkı var. RX 7900 XTX'in VRAM avantajı var. Ancak çok detaylı bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım.

+ Ve - yönleri çok biri NVIDIA RT özelliği daha iyi DLSS özelligi daha iyi ancak 4080 16 GB XTX 24 GB fiyatı daha uygun oyunlarda sanırım beraberler bazılarında 4080 geçiyor bazılarında 7900XTX bazen aynı 1-2FPS falan oooff çok karışık cidden.

Aynı olduğu için zaten 5 bin lira ilave vermeye değmez.

O da indirimde olduğu için normalde daha fazla şu an için.

Yeni konular

Geri
Yukarı