Xiamoi Mi A1 Nasıldır?

Öncellikle herkese iyi forumlar, başlıkta yazdığım gibi Xiamoi Mi A1 nasıl bir telefon? Özelliklerine baktım donanım açısından iyi bir telefon ama SAR değeri çok fazla değil mi? Sizin görüşleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans olarak iyi bir telefondur. Arka kamerası da fiyatına göre iyi performans sergiliyor. SAR değeri konusuna gelirsek bu noktada en çok radyasyon yayan telefonların başında geliyor. Doğrudan insan sağlığına etki edecek bir şey var mı dersen yok derim. Bu SAR değerini her zaman yaymaz. Küçük önlemler alabilirsin bu gibi telefonları kullanırken, uyurken telefonu baş ucuna koyma, kulaklık kullanabilirsin, biri ararken karşıdaki kişi telefonu cevaplamayana kadar telefonu kulağına götürmemen bu radyasyondan etkilenme oranınızı düşürecektir. Artık size kalmış alıp almamak. Xiaomi modellerinin ithalat garantili olduğunu belirteyim, bunu da biliyorsunuzdur herhalde.

Tek bir uçak yolculuğunda bu telefonda yıllık alacağın radyasyondan daha fazla radyasyon alıyorsun. Ama tabiki de günümüzde beyin tümörlerinin birçoğunun kaynağının da radyasyon olduğunu gözden çıkarmamak lazım.

Sağlık bu hayatta en önemli şeylerin başında gelir düşük bir performans yada fiyat farkından kaçınma farklı bir telefon al derim ileride Allah korusun kısır olma riskin var eğer uzun süre kullanımda (mesala günde 4-5 saat ) birde o telefonu cebinde taşıyacaksın Allah korusun toplarına zarar gelir
değmez

Abartmayın yani sırf yorum olsun diye yorum yazmayın kısır falan olursun demekte ne oluyor ya, niye yanlış bilgilendirme de bulunuyorsunuz. Bu yaptığınız yorumlar konu açan kişilere yardımcı yorumlar olmuyor kafa karışıklığı ve korkuya neden oluyor gerçekten insan akıl erdiremiyor bu yorumlara.

Abartmayın yani sırf yorum olsun diye yorum yazmayın kısır falan olursun demekte ne oluyor ya, niye yanlış bilgilendirme de bulunuyorsunuz. Bu yaptığınız yorumlar konu açan kişilere yardımcı yorumlar olmuyor kafa karışıklığı ve korkuya neden oluyor gerçekten insan akıl erdiremiyor bu yorumlara.
Dediğim gibi çok da büyütülecek kadar yüksek değil. Fakat arkadaşlar konuyu daha nerelere götürdüler. :LOL:

Aynen insan korkuyor.

Sar değerine fazla takmayın sonuçta bu telefonların sana max 1 yılda verebileceği radyasyonu röntgen gibi cihazlarda 5 dk da alıyorsunuz.
Telefona gelirsek yağ gibi akan bir saf android, gündüz harika çekimler yapan ama gece kötü ışıkta tam tersine berbatlaşan bir çift kamera. Oyun performansı yine süper akıcı ve ısınma sorunu olmayan bir şık bir kasa. Fiyatını sonuna kadar hak eden nadir telefonlardan.

Dostum bugün A101 lere geldi telefon kendim kullanıyorum bir tane de bacanağı ma aldım 1150 lira KVK garantili kesinlikle parasının hakkını fazlasıyla veren bir telefonun şarjı bir günü çok rahat çıkartıyor, çok hızlı ve akıcı, saf android, 2 yıl güncelleme garantisi olması ve Güncellemeleri en hızlı şekilde almak ve güvenlik açıklarını kapatmak bana göre en önemli özelliği, Deneme amaçlı olarak yaklaşık olarak 40-45 program indirdim kurdum çalıştırdım arka planda açık bıraktım şimdiye kadar hiç birinde donma kasma yapmadı kamerası gündüz çekimlerinde yeterli tek eksiği Optik sabitleme sistemi yok

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı