Xiaomi 11 vs iPhone 11

Xiaomi Mi 11 bu telefona geçmeli miyim yoksa şu anki kullandığım telefonum iPhone 11'de devam mı etmeliyim sizce? Tek oynadığım oyun FIFA Mobile, bir de hafıza ve şarj çok önemli benim için, bu iPhone 11'de yetersiz kalıyor bu en büyük etken benim için.

iPhone 11'den niye Xiaomi'ye geçiyorsun biraz saçma olmamışmı

Sağdan soldan fırlayan reklamlarla kafayı sıyırmak ve telefonu yere vurmak istiyorsanız geçebilirsiniz ama ben tüm Çinli modellerden uzak durun derim...

Herkes abartmış anlaşılan. iOS cihazdan Android olarak sadece Samsung s serisine geçilir bütçe varsa tabii yoksa bir şey diyemem ama tek rakipleri o. Zaten işletim sistemleri farklı cihazlar yazılımı ve akıcılığı konusunda iOS en iyisi ve en uzun kullanım süresine sahip telefonlar eğer iPhone bir cihazdan başka bir Android'e geçiş yapmak isterseniz s serisi dışındakiler sizi memnun etmeyecektir.(bence)

Sizce 102 milyon satmasının sebebi telefonun mükemmelliğinden mi? Yoksa Apple klasmanında en ucuz iPhone modeli olduğu için mi? Kimse kusura bakmasın 11'in satma nedeni donanımı değil, Apple olsun da ne olursa olsun algısındandır. Segmentin en ucuz Apple cihazı olduğu için sattı dünya çapında. Türkiye'de 8 yaşındaki çocukta bile var. 50 yaşındaki enduser kullanıcıda bile var. Korkarım ki Apple yakında telefonun parçalarını kutuya koyup kullanıcı birleştirsin diyecek. 😂

Konuyu fanboyluğa getirmek istemiyorum, uzayıp gidecek yoksa bu konu. Samsung'ta S24 Ultra getirsen ezikleyip, IPhone'da 6S Plus getirsen cihazı Tanrı ilan edecek fanboylar dolu Apple'da. :)

Dostum sen iPhone kullandın mı kullanmamış gibi yorumalr yapıyorsun bende 11 var daha 1 kere donduğunu hatırlamıyorum Samsung S21 FE vardı donma takılma tam bir eziyetti ayrıca iPhone local yazımları inanılmaz stabil.

Geri
Yukarı