Xiaomi 12 Pro 5G güncelleme almıyor

Arkadaşlar elimde Redmi 12 Pro 5G var yurt dışı ve daha yeni açtım. 8 ay kullanım hakkım var güncelleme yapmak istiyorum ancak güncelleme yok diyor ama arkadaşıma güncelleme geldi. Sebebi nedir?

Bende de aynı durum var :D 11 Pro var bende de. Nedense yapmıyor. Hep güncel diyor değil mi?

Bu cihazlar için son sürüm MIUI 14 cihaza güncelleme yapılmış zaten.

Dostum, bu ROM güncelleme almaz satıcılar özellikle bunu yükler Çin cihazlarını global göstermek için güncelleme istiyorsan Bootloader kilidini açıp en son ki global ROM'u flashlaman gerekecek. Sonunda n olanlar fake ROM diye geçer.

Cihazda sıkıntı yok ama değil mi sahte vs olma durumu.

Mi hesabı tanımlı mı cihazınıza? Bazen ondan da yapıyor ama kesin bir şey diyemem.

Çıkış yapıp denedim bir fayda etmedi.

Bir de IMEI sorgulayınca model numarasının sonunda C yazıyor ama ayarlarda sonunda l var bunun sebebi nedir?

Son düzenleme:
Arkadaşlar elimde Redmi 12 Pro 5G var yurt dışı ve daha yeni açtım. 8 ay kullanım hakkım var güncelleme yapmak istiyorum ancak güncelleme yok diyor ama arkadaşıma güncelleme geldi. Sebebi nedir?
Bende de Note 12 Pro+ var. Yurt dışı telefonlarını güncellemesinler diye güncellenmeyen Rom atıyorlar telefoncular (yanlışlıkla güncelleyip IMEI silinmesin diye vs.). Ben bootloader kilidini açıp kendim güvenilir bir siteden global Rom indirip kurdum. En son sürümünü kurduğum için daha güncelleme gelmedi ama dediğim gibi yaparsanız olur. Dediğiniz gibi 8 ay boyunca güncelleyebilirsiniz sonra IMEI atmalısınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-22-14-44-52-910_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-10-22-14-44-52-910_com.android.updater.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 76

Geri
Yukarı