Çözüldü Xiaomi 12 Pro ekranın solunda siyah çizgi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kurbik

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hocam, geçen gün Xiaomi 12 Pro aldım, hiç sıkıntı yok daha yeni fark ediyorum bunu. Ekranı yana yatık oyunlarda sol tarafta siyah bir boşluk oluyor aşağıda resimde gösterdiğim gibi sol taraftaki renkli çizgiden sonrası siyah boşluk. İnternette bazı kamerayla oynanmış eFootball videolarındada bu hatayı gördüm. Telfonu dikey tutunca hiçbir sıkıntı yok yatay tutarken de sıkıntı yok sadece yatay oyunlarda böyle oluyor.

1687358357268.png

1687358425683.png

Merhaba hocam, geçen gün Xiaomi 12 Pro aldım, hiç sıkıntı yok daha yeni fark ediyorum bunu. Ekranı yana yatık oyunlarda sol tarafta siyah bir boşluk oluyor aşağıda resimde gösterdiğim gibi sol taraftaki renkli çizgiden sonrası siyah boşluk. İnternette bazı kamerayla oynanmış eFootball videolarındada bu hatayı gördüm. Telfonu dikey tutunca hiçbir sıkıntı yok yatay tutarken de sıkıntı yok sadece yatay oyunlarda böyle oluyor.

Eki Görüntüle 1830525

Eki Görüntüle 1830529
Tam ekran modu açık mı? İstediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun ve gelen ekranda aşağıdaki "Tam ekran mod"nu açın.

Çentikli telefonlarda genelde ayarlarda çentiği gizle ya da tam ekran modu gibi şeyler oluyor. Biraz ayarları kurcalarsanız bulursunuz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı