Xiaomi 12C video kalitesi düşüyor

YusufK001

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefonu kapatıp açtığımdan sonra herhangi bir videoyu açtığımda kalitesi çok rahatsız ediyor belki bilirsiniz Opera'nın RGX özelliği açılmış gibi bir kalite oluyor ayrıca Netflix'te kalitesi normalleşiyor. Nasıl düzelticeğime dair yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-10-23-11-48-102_com.kick.mobile.jpg
    Screenshot_2024-04-10-23-11-48-102_com.kick.mobile.jpg
    615,1 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2024-04-10-23-11-00-336_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-04-10-23-11-00-336_app.revanced.android.youtube.jpg
    318,4 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba arkadaşlar. Telefonu kapatıp açtığımdan sonra herhangi bir videoyu açtığımda kalitesi çok rahatsız ediyor belki bilirsiniz Opera'nın RGX özelliği açılmış gibi bir kalite oluyor ayrıca Netflix'te kalitesi normalleşiyor. Nasıl düzelticeğime dair yardım edebilir misiniz?

İşlemci gücünden kaynaklı bir şey yapamazsınız.

İşlemciniz MediaTek mi? MediaTek işlemcilerde MiraVision diye bir teknoloji var. Benim telefonumda da bu teknoloji var, geliştiriciler bu teknolojinin videoyu bozduğunu söyleyerek Magisk modülü ile devre dışı bırakıyordu. Sizin sorununuz bu yüzden olabilir.

İşlemciniz MediaTek mi? MediaTek işlemcilerde MiraVision diye bir teknoloji var. Benim telefonumda da bu teknoloji var, geliştiriciler bu teknolojinin videoyu bozduğunu söyleyerek Magisk modülü ile devre dışı bırakıyordu. Sizin sorununuz bu yüzden olabilir.

Aynen MediaTek eğer sorun bundan ise nasıl kapatabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı