Xiaomi AirBuds teki kayboldu

Ben sağı kaybettim satmayı düşünürsen anlaşabiliriz veya solu kutuyla birlikte başkasına satabilirim.

Merhaba, bel sol kaybettim satın alabilirim.
Link paylaşma sıkıntısı yok atarsan sevinirim.
Merhaba ben de sol tek kaybettim bana da atar mısınız
Bende L var kutusuyla birlikte satabilirim 1 ay kullanıldı sorunsuz çalışıyor
L satıyorsanız ben alabilirim
Arkadaşlar, ben sorunumu sanal iletişim sayesinde çözdüm. Bir arkadaşta oradan aldığı kulaklığın tekini kaybetmiş, istediğini ve gönderdiklerini söylemişti. Bende rica ettim, ücreti mukabilinde gönderdiler sağ olsunlar.
Nerden nasıl aldığınızı tam yazar mısınız?
Arkadaşlar xiaomi tws5 kablosuz kulaklık sol tekini kaybettim satmak isteyen olursa yazabilir mi ?
Ben satın alabilirim L
Ben L alabilirim

Merhabalar,
Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 tws kulaklık şarj kutusunu kaybettim. Elinde sadece şarj kutusu olan ve satmak isteyen benimle iletişime geçebilir mi acaba?

Arkadaşlar xiaomi tws5 kablosuz kulaklık sol tekini kaybettim satmak isteyen olursa yazabilir mi ?

Ben satın alabilirim L

Ben L alabilirim
merhaba ben diğerini kaybettim isteyene L yi satabilirim
Merhabalar,
Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 tws kulaklık şarj kutusunu kaybettim. Elinde sadece şarj kutusu olan ve satmak isteyen benimle iletişime geçebilir mi acaba?
merhaba sağı kaybettiğim için isterseniz satabilirim

Xiaomi Bluetooth kulaklığım'ın sağ tekini kaybettim sol ve kutusunu satabilirim 23 şubat almıştım daha 2. Takışımdı ve düşürdüm. Orijinal kulaklık seri nosunu da atabilirim

Ben satın alabilirim L

Ben L alabilirim
L satıyorum isteyene şarj kutusunu da satabilirim 2. Kullanışımda düşürdüm orijinal seri nosunu atabilirim

Xiaomi Bluetooth kulaklığım'ın sağ tekini kaybettim sol ve kutusunu satabilirim 23 şubat almıştım daha 2. Takışımdı ve düşürdüm. Orijinal kulaklık seri nosunu da atabilirim

L satıyorum isteyene şarj kutusunu da satabilirim 2. Kullanışımda düşürdüm orijinal seri nosunu atabilirim
Kutusunu ne kadardan satmayı düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı